Položka: EX10012819

|

Model: RCIC-80FI

Stroj na výrobu kostek ledu - 80 kg/24 h - 55 kg kapacita - 470 W - nerezová ocel - Royal Catering

Kč 56,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • rychle - s výrobou kostek ledu 80 kg/24 h
  • praktické - včetně naběračky na kostky ledu a zásobníku na kostky ledu s kapacitou 55 kg
  • Jednoduchost - přístroj funguje intuitivně a ovládá se pomocí několika tlačítek.
  • odolnost - nerezová ocel nabízí vysokou odolnost vůči vnějším vlivům a korozi.
  • Chytré - boční větrání a odvětrávání na zadní straně zabraňuje přímému úniku horkého vzduchu do kuchyně nebo pokoje pro hosty.

POPIS PRODUKTU

Profesionální stroj na kostky ledu pro přípravu koktejlů, ledového espressa a studených nealkoholických nápojů

Se strojkem na kostky ledu Royal Catering vám nikdy nedojdou chlazené nápoje. Profesionální spotřebič má výkon 470 W uvolní množství kostek ledu o 80 kg/24 h. Výrobník ledu, který je vyroben výhradně z nerezové oceli, se osvědčí v barech, restauracích a všude tam, kde je chlazené občerstvení nepostradatelné. 

Prostorný výrobník ledu z cateringových potřeb společnosti Royal Catering

Díky vysokým hodnotám výkonu je stroj na výrobu kostek ledu Gastro rychlý a efektivní v gastronomickém provozu. Zároveň vyniká vysokou kapacitou 55 kg a intuitivním ovládáním. Za tímto účelem má výrobník kostek ledu přehledný ovládací panel. Naběračka na odebírání a porcování ledového výsledku je součástí dodávky.

Výrobník ledu je vyroben z elegantní nerezové oceli a je nejen vizuálním doplňkem. material zaujme svou necitlivostí vůči vnějším vlivům i vysokou odolností proti korozi a přesvědčí především svými hygienickými vlastnostmi. Icecubemaker je zároveň chytře navržen: boční ventilace v kombinaci s ventilací na zadní straně spotřebiče zajišťuje příjemné klima v kuchyni, za barem nebo v pokoji pro hosty. Speciální konstrukce zabraňuje tomu, aby se ohřátý vzduch uvolňoval přímo do okolí. Při 62 dB pracuje zmrzlinovač příjemně tiše. 

TECHNICKÉ DETAILY