Stroj na cukrovou vatu - 52 cm - 1030 wattů

Royal Catering
Výrobce: Royal Catering
Kliknutím přiobjednat vhodné příslušenství
 • Odměrná naběračka na cukrovou vatu-20 g

K odeslání ihned, dodací lhůta 3 - 5 pracovní dny

9135 Kč

Ceny včetně DPH včetně nákladů na dopravu*

9135 Kč

Ceny včetně DPH včetně nákladů na dopravu*

Máte ještě otázky k produktu?
234 093 825

zubehör

 
 
 
Stroj na cukrovou vatu - 52 cm - 1030 wattů Royal Catering, Váš specialista v oblasti...Víc informací

Stroj na cukrovou vatu - 52 cm - 1030 wattů

Royal Catering, Váš specialista v oblasti gastronomických potřeb, Vám v rámci této soupravy nabízí vše, co potřebujete pro bez problémovou výrobu a prodej cukrové vaty. Tato sada zahrnuje stroj na cukrovou vatu RCZC-1030-W s vozíkem a ochranným krytem RCZW-COV52. Tato sada je navržena speciálně pro profesionální použití a získá si Vás svým vysokým pracovním výkonem. Díky dodanému vozíku je obzvláště flexibilní a mobilní. Stroj na cukrovou vatu vám nabízí různé možnosti použití, díky čemuž můžete Vašim zákazníkům podávat cukrovou vatu zcela dle jejich přání. Kryt navíc chrání Vaši cukrovou vatu před bakteriemi a nečistotami. Rozšiřte svou výbavu o tento stroj na výrobu cukrové vaty!

Povinnost pro všechny fanoušky cukrové vaty - stroj na výrobu cukrové vaty RCZC-1030-W s ochranným krytem od Royal Catering.

Stroj na výrobu cukrové vaty disponuje efektivním topným tělesem o výkonu 1030 wattů. Díky dvěma klopným spínačům ovládáte snadno teplotu stejně jako otáčky hlavice. Digitální displej ukazuje aktuální sílu proudu. V případě technických problémů vestavěná pojistka zařízení automaticky vypne.

Nádoba z ušlechtilé oceli s průměrem 52 cm je vhodná na zvláště rychlou přípravu velkého množství cukrové vaty. Na jednu porci (cca 12-18 g cukru) potřebujete pouze zhruba 30 vteřin.

Cukrová vata se během výroby navine na špejli a následně snadno vytvaruje. Využijte naplno svou fantazii - vytvářejte vatu v tvaru květiny či zvířete. Díky speciální konstrukci hrnce je vždy umožněna čistá práce, neboť cukr a cukrová vata zůstávají především v zachytávací nádobě.

Hlavice z hygienického hliníku je umístěna nad silným více než 70 wattovým motorem. Její otáčení umožňuje, že se zkaplněný cukr transformuje do tenkých vláken a postupně nabývá svého oválného tvaru.   Vyráběny mohou být snadno malé i velké porce cukrové vaty.

Otáčivá hlavice je u tohoto modelu umístěna přímo nad motorem, a tudíž v rámci konstrukci nemusel být využit řemenovým pohon. Převodovka na rozdíl od podobných produktů není z umělé hmoty, nýbrž je vyrobena kompletně z kovu. To podporuje nejen dlouhou životnost tohoto stroje, ale také šetří Váš čas a peníze.

Vestavěný tlumič pohlcuje vzniklé vibrace a zajišťuje stabilitu, díky čemž je zařízení o 20 % tišší než srovnatelné přístroje. Gumové nohy přístroje, jehož kryt je vyroben z práškované oceli, zajišťují pevné umístění téměř na jakémkoli povrchu.

Růžový vozík je vyroben z práškové oceli a je vybaven dvěma nafukovacími koly. Jsou zárukou mobility a flexibilitya umožňují tiché posouvání vozíku. Dvě gumové nastavitelné nohy rovněž zajišťují jisté umístění podstavce na každém povrchu.

Ochranný kryt je povnností pro dodržení nejvyšších hygienických požadavků - a to zvláště v rámci veřejného provozu. Chraňte svou cukrovou vatu před bakteriemi a jinými nečistotami.

Kryt ve velikosti XL je vyroben z akrylového skla, vyznačuje se vysokou odolností a chrání jej před poškozením. Tento materiál je nesnadno vznětlivý a vyhovuje běžným standardům v potravinářské oblasti. Vysoce kvalitní, transparentní akrylové sklo lze snadno umít běžným čisticím prostředkem a vodou. Díky velkému otvoru máte snadný přístup k cukrové vatě. Ochranný kryt se snadno instaluje a je vhodný pro všechna zařízení s průměrem o cca 52 cm.

Misku a otočnou hlavici je možné snadno vyjmout a vyčistit, díky čemuž ji můžete snadno připravit pro její další použití. Díky tomu připravíte stroj rychle k jeho dalšímu použití. Rozšiřte Vaše gastronomickou výbavu o stroj na výrobu cukrové vaty od Royal Catering a staňte se středem pozornosti při každé společenské události.

Vaše výhody

 • Samostatné ovládání termostatu a rotace
 • Tlumič minimalizuje vibrace - redukce hlasitosti o 20%
 • Mobilní a flexibilní díky podvozky
 • Odměrná lžíce na přesné dávkování
 • Včetně ochranného krytu – který chrání cukrovou vatu před bakteriemi, nečistotami a jinou špínou
Model: RCZK-SET3
Číslo artiklu 18000256
Stav artiklu Nový
Napětí 230 V
Výkon topného tělesa 1030 W
Výkon motoru 70 W
Materiál krytu zařízení Práškovaná ocel na povrchu
Materiál misky a lžíce Ušlechtilá ocel
Materiál otáčivé hlavice Hliník
Pracovní výkon 1 jednotka* / 30 vteřin (*12-18 g cukru)
Průměr hrnce 52 cm
Průměr koleček 35 cm
Délka napájecího kabelu 1,40 m
Materiál Akrylové sklo
Průměr cca 52 cm
Rozměry (DxŠxV) 98,00 x 52,00 x 98,00 cm
Hmotnost 15,80 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV) 55,00 x 55,50 x 89,00 cm
Hmotnost zásilky 19,40 kg
 • Stroj na cukrovou vatu RCZC-1030-W
 • Ochranný kryt RCZW-COV52
 • Měřící lžíce
 • Návod k použití
 • Kontakt
  Phone

  234 093 825
  Po - Pá 10:00 - 16:00 hod.
  Expondo Blog

  Mail

  info@expondo.cz
  Odpovíme Vám obratem
  na Váš dotaz.
 • Platba
  PayPal Direct Mastercard Visa Vorkasse
Naposledy prohlédnuté artikly