Saladeta - 365 l - 3 dveře
27315,00 Kč

Saladeta - 365 l - 3 dveře

Výrobce: Royal Catering | Číslo položky: EX10010449 | Model: RCSA-S228

27315,00 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

 • Doprava & vrácení zboží zdarma

  ?

  K odeslání ihned, dodací lhůta cca 5–7 pracovních dnů

 • Vrácení zboží do 30 dní

  ?

Přednosti produktu

 • objem365 litrů
 • dvě pracovní desky
 • kompresor o výkonu 260 W
 • digitální termostat
 • ekologické chladivo R600a

Požitky všech smyslů – i oči jedí

 

U pokrmů je důležitá nejen jejich chuť a vůně, ale také jejich vzhled! Díky velké prosklené přední části můžete Vaše delikatesy zákazníkům perfektně prezentovat. Aby se vaše vynikající produkty staly skutečným prodejním hitem, je důležité jejich správné naaranžování! Kryt je vyroben z tvrzeného skla a díky tomu se vyznačuje vysokou pevností a odolností proti rozbití. Na čištění tohoto vysoce kvalitního průhledného skla potřebujete pouze běžný mycí prostředek a vodu.

Ukázat víceUkázat méně
 

V této saladetě můžete potraviny nejprve skladovat v chladném prostředí a poté je bez problémů připravovat na pracovní ploše, která je zde k dispozici. I při přípravě pokrmů z jiných oblastí gastronomie Vám tento chladicí stůl nabízí možnost racionálního a produktivního způsobu práce. Na straně ve výšce 63 cm je připravena další pracovní plocha z ušlechtilé ocele, kterou je možno využívat i jako servisní pultík.

Ukázat víceUkázat méně

Důvěřuj, ale prověřuj – vždy ta správná teplota díky digitálnímu termostatu

 

Díky dobře čitelnému digitálnímu displeje máte vždy přehled o teplotě celého zařízení. Teplotu můžete bez problémů kontrolovat pomocí digitálního termostatu. Zařízení umožňuje nastavení provozní teploty v rozmezí -2 ~ až +8 °C. Toto širokému teplotnímu rozpětí umožňuje uchovávát velké spektrum různých produktů, jako jsou pivo, jablečná vína, sýry či zákusky.

Ukázat víceUkázat méně
 

Tato saladeta disponuje jedním úložným prostorem se 3 dveřmi. Zde můžete uchovávat čerstvé produkty, jako jsou omáčky, polevy a přílohy. Přehledné uložení vašich potravin usnadňují velké plochy jednotlivých polic. V případě potřeby je možné flexibilně upravit jejich výšku a lze sem umístit ve svislé poloze např. i větší lahve. Dvířka, která jsou vyrobena z ušlechtilé ocele a jsou opatřena gumovým těsněním, zajišťují neprodyšné uzavření úložného prostoru.

Ukázat víceUkázat méně

Inteligentní způsob, jak šetřit životní prostředí a jeho zdroje

 

Rychlé dosažení a udržení požadované provozní teploty zajistí výkonný 260wattový kompresor. Tento moderní kompresor je velice úsporný a spolehlivý. Ve srovnání s běžnými kompresory je také daleko méně hlučný. Dostatečné chlazení je zajišťováno speciálně upravenými větracími otvory na straně přístroje. Ventilátor integrovaného oběhového chlazení zajišťuje rovnoměrnou cirkulaci vzduchu ve vnitřním prostoru.

Ukázat víceUkázat méně
 

Saladeta RCSA-S228 včetně pracovních ploch je vyrobena z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli. Ta vyniká vysokou trvanlivostí a dlouhou životností, a také je velice odolná vůči korozi a mechanickému poškození. Jedná se o materiál, který lze kdykoliv snadno a řádně vyčistit, čímž jsou vytvořeny veškeré předpoklady pro hygienickou práci s potravinami.

Ukázat víceUkázat méně
 

Tento gastronomický chladicí stůl používá ekologické chladivo R600a. To se v současné době používá v celé Evropě ve většině domácích spotřebičů, jako jsou klimatizace či lednice. Izobutan je ekologickou alternativou chladiv s obsahem FKW, která poškozují ozonovou vrstvu. Výrazný podíl při zavádění izobutanu na světové trhy má ekologická organizace Greenpeace.

Ukázat víceUkázat méně
 

Z důvodu bezpečnosti je zařízení vybaveno zámkem a dvěma klíči. Stabilitu a bezpečné ustavení zajišťují čtyři nastavitelné nohy. Automatické odmrazování umožňuje téměř bezúdržbový provoz.

Ukázat víceUkázat méně

Highlights

 • objem 365 litrů: možnost uložení velkého množství potravin
 • chladivo R600a: vysoká energetická úspornost, ekologický produkt
 • přesný, digitální termostat – optimální teplotní rozpětí od -2 do +8 °C
 • přehledné uložení potravin usnadňují velké plochy jednotlivých polic
 • skleněný kryt z tvrzeného skla

Saladeta - 365 l - 3 dveře

Koupí saladety RCSA-S228 výrobce Royal Catering získáte do Vašeho gastronomického provozu vynikající chladicí zařízení! Díky objemu365 litrů v ní můžete ukládat opravdu velké množství potravin. Tato saladeta má dvě praktické pracovní plochy a současně poskytuje možnost uložení potravin v celkem devíti GN nádobách 1/4 (nejsou součástí dodávky) se. Velký skleněný kryt chrání Vaše potraviny před bakteriemi a nečistotami. Tento chladicí stůl nalezne široké uplatnění v hotelích, restauracích, bistrech anebo také v oblasti cateringových služeb.

Model
RCSA-S228
Číslo artiklu
10010449
Stav artiklu
Nový
Materiál pláště
Ušlechtilá ocel
Materiál dveří
Ušlechtilá ocel
Materiál vnitřku
Ušlechtilá ocel
Objem
365 l
Napětí / frekvence
230 V / 50 Hz
Výkon
260 W
Jmenovitý proud
1,5 A
Spotřeba energie
3,2 kWh / 24 hod
Třída ochrany
I
Chladivo
R600a
Teplotní rozsah
-2 ~ +8 °C
Typ dveří
Otočné dveře
Počet polic
3
Počet chladicích přihrádek
3
Výška pracovní desky
63 cm
Výškové nastavení nohou
2 cm
Výškově nastavitelné nohy
Ano
Skleněný kryt
Ano
Zámek
Ano
Náhradní klíč
Ano
Rozměry (D x Š x V)
179,5 x 74 x 134 cm
Hmotnost
137,8 kg
Rozměry zásilky (D x Š x V)
183 x 75,5 x 93 cm
Hmotnost zásilky
157 kg
Obsah balení
 • Saladeta RCSA-S228
 • vypouklý skleněný kryt
 • 2 strany ze skla
 • 3 police
 • montážní příslušenství
 • návod k obsluze

Jaká je maximální kapacita tohoto zařízení?

Toto zařízení má objem 365 litrů.

Je možné v tomto chladicím zařízení ukládat i lahve nastojato?

Ano, dokonce i velké lahve je možné ukládat nastojato; police je možné libovolně nastavovat.

Je použité chladivo R600a energeticky úsporné?

Ano, chladivo R600a je velice úsporné, protože má vynikající termodynamické vlastnosti. K tepelné výměně je ho třeba pouze malé množství. Díky němu je provoz této chladicí vitríny velice úsporný.

Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.