Položka: EX10012776

|

Model: RC_CMM_03

Přístroj na rozpouštění čokolády - 4 x 1,5 l - až do 100 °C - Royal Catering

Kč 7,199.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • velkorysý - vysoká kapacita 4 x 1,5 l
  • přesný - teplota na elektronickém regulátoru nastavitelná až do 100 °C nastavitelná
  • praktické - se 2 kohoutky pro vypouštění vody a páry
  • výkonný - jednotka se zahřívá pomocí 1500 W rychle se zahřívá
  • Jednoduché - díky přehlednému ovládacímu panelu

POPIS PRODUKTU

Tavič čokolády pro krémovou 4 x 1,5 l čokoládu

Čokolády, muffiny, brownies nebo rozplývající se poleva: co dnes připravujete? Pomocí tavicího přístroje na čokoládu od společnosti Royal Catering můžete vytvořit mnoho lahodných výtvorů. Roztavení zajistí, že čokoláda bude mít po vychladnutí krásný lesk. Sladké pokušení má dokonalou konzistenci. Ať už čistý, k dalšímu zpracování nebo jako poleva na dorty či jemnou zmrzlinu - fantazii se meze nekladou. S Royal Catering, vaším online specializovaným prodejcem cateringových potřeb, můžete vařit jako profesionálové!

Tavič čokolády s přesným nastavením teploty

Tavička čokolády má vysoce kvalitní povrchovou úpravu a s kapacitou 4 x 1,5 l se ideálně hodí pro profesionální gastronomické provozy. S tímto přístrojem můžete rychle rozpustit čokoládu a snadno udržet tekutou hmotu teplou. Pomocí elektronické regulace teploty nastavte požadovanou teplotu až do 100. °C. Díky síle plného 1500 W spotřebič rychle a spolehlivě ohřívá.

Ohřívač čokolády má 2 kohoutky. Pomocí nich můžete pohodlně odvádět přebytečnou vodu nebo páru. Díky kvalitnímu material je elektrická tavička čokolády Royal Catering mimořádně robustní, účinná a velmi snadno se čistí.

TECHNICKÉ DETAILY