Položka: EX10011442

|

Model: RCGN-1/3-20

Gastronádoba - GN 1/3 - 20 mm

Kč 259.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • kompatibilita – perfektní doplněk k Bain Marie nebo chladicí vitríně, uzavíratelná jakýmkoli víkem velikosti GN 1/3
  • univerzální použití – díky širokému teplotnímu rozsahu od -20 do 300 °C vhodná na nejrůznější potraviny, od zmrzliny až po horká jídla
  • dlouhá životnost – nerezové provedení a síla materiálu 0,6 mm
  • praktická – stohovatelná a kombinovatelná s mnoha jinými gastronádobami
  • nenáročná na údržbu – snadno se čistí, vhodná do myčky

POPIS PRODUKTU

V gastronádobě 1/3 teplé zůstane teplé, studené zůstane studené

Kvalitní gastronádoba RCGN-1/3-20 ze sortimentu gastronomického vybavení výrobce Royal Catering je ideální pro hygienické skladování teplých i studených jídel například v prodejnách rychlého občerstvení, salátových barech nebo cukrárnách. Díky širokému teplotnímu rozsahu od -20 do 300 °C lze do této gastronádoby umístit nejrůznější pokrmy od vynikající zmrzliny po horké omáčky či zapékaná jídla.

Normované kuchyňské potřeby pro profesionální použití od výrobce Royal Catering

Nádoba GN 1/3 má robustní konstrukci odolnou vůči deformacím, díky čemuž splňuje vysoké nároky gastronomického průmyslu, a zároveň okouzluje nadčasovým designem. Má hloubku 20 mm a pojme objem do 750 ml. Díky zploštělým rohům lze gastronádoby vložit například do vodní lázně Bain Marie nebo chladicí vitríny a vždy také snadno vyjmout. Speciální tvar okraje nádoby zaklopené přesně padnoucím víkem velikosti GN 1/3 zabraňuje úniku páry, čímž zaručuje efektivní využití tepla, nachází-li se gastronádoba ve vodní lázni.

Odolná ušlechtilá ocel je nejen chuťově a pachově neutrální, ale také velmi trvanlivá. Díky tomuto materiálu má gastronádoba vysokou odolnost vůči korozi. Ušlechtilá ocel navíc dobře vede teplo na umístěné pokrmy. Chlazené pokrmy zůstanou chladné, horké zůstanou horké. V gastronádobách můžete bez problémů skladovat pokrmy v lednici nebo je ohřívat v troubě.

Hladký povrch leštěné nerezové gastronádoby se snadno čistí a lze jej mýt v myčce na nádobí. Důkladné a rychlé čištění gastronádoby navíc usnadňují zaoblené rohy dna. Po umytí je připravena k dalšímu použití a můžete ji kombinovat s gastronádobami různých velikostí podle evropské normy EN 631. Pokud ji zrovna nepotřebujete, můžete ji stohovat s jinými, čímž značně ušetříte místo ve skříni.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY