Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20012250

|

Model: RCER-11060

B-zboží Regál z ušlechtilé oceli - 110 x 60 x 180 cm - Royal Catering - 200 kg

Kč 4,599.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • flexibilní – použitelné všude tam, kde je třeba úložný prostor
  • snadná montáž – regál je možné smontovat bez nutnosti použití nářadí
  • praktické – otevřený design umožňuje snadné čištění a rychlý přístup
  • stabilní – pevné a odolné díky ušlechtilé oceli
  • silné – extrémně vysoká maximální nosnost 200 kg

POPIS PRODUKTU

Regál z ušlechtilé ocele od společnosti Royal Catering pro váš skladovací prostor!

Nezáleží na tom, zda se jedná o gastronomický provoz, hotel, supermarket či domov - regál z ušlechtilé ocele RCER-11060 výrobce Royal Catering je povinnou výbavou každého skladovacího prostoru. Tento hygienický a stabilní regál se hodí k ukládání různých předmětů, od potravin až po nářadí a jeho police přitom vydrží vysoké zatížení. Nezáleží na tom, zda se jedná o profesionální či soukromé použití, regál z ušlechtilé ocele je pro vás tou správnou volbou!

Hygienický a pevný - kuchyňský regál!

Tento kuchyňský regál má rozměry 110 x 60 x 180 cm a skvěle se tak hodí do gastronomických provozů či skladů. Díky nosnosti každé police v rozmezí 50 kg, je možné sem současně ukládat mnoho různých předmětů. Celkově má tento gastro regál 4 police.

Díky své konstrukci z ušlechtilé ocele je tento regál na těžká břemena nejen extrémně stabilní a odolný, ale také se velice snadno udržuje. Použitá ušlechtilá ocel je odolná vůči korozi a snadno se čistí. Dále pak odpovídá těm nejvyšším gastronomickým standardům a skladování potravin není tedy žádným problémem.

Stříbrná barva propůjčuje skladovacímu regálu velice ušlechtilý vzhled a produkt se hodí k použití ve všech možných oblastech, od gastronomických provozů, přes hotely až po soukromé prostory. Regál z ušlechtilé ocele se velice snadno montuje a k montáži nejsou třeba žádné další nástroje.

TECHNICKÉ DETAILY