Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20012308

|

Model: RCLK-F590S

B-zboží Mrazák - 590 L - Royal Catering - Silver - chladivo R290

Kč 30,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • prostorné – velký vnitřní prostor o objemu 590 l
  • efektivní – chladivo R290 a digitální ovládání teploty zajišťují stabilní teplotu v rozmezí -22 až -18 °C
  • kompaktní – sedm polic pro optimální rozdělení prostoru
  • bezpečné – výškově nastavitelné nohy zajišťují bezpečné ustavení
  • robustní – skříň z ušlechtilé ocele a vnitřní prostor z ocele s povrchovou úpravou

POPIS PRODUKTU

Uložte si do vašeho mrazicího boxu velké množství lahodných zmražených pokrmů

V mrazáku RCLK-F590S lze nejen po delší dobu zmrazit a skladovat velké množství potravin. Díky svému uspořádání je možné v mrazáku skladovat zmražené potraviny maximálně možně přehledně a máte tak veškeré přísady vždy včas po ruce. Proto by tento mrazicí box neměl chybět v žádné pizzerii, hotelové kuchyni, restauraci ani v cateringovém servisu.

Propracovaná chladicí zařízení vám nabízí společnost Royal Catering

Díky svému objemu 590 l nabízí tento mrazicí box velké množství prostoru pro veškeré vaše zásoby, které pro váš gastronomický provoz můžete potřebovat. Uspořádání mrazáku má tu výhodu, že můžete optimálním způsobem využívat celý vnitřní prostor. Máte zde k dispozici sedm přihrádek. V případě velkých porcí můžete zasunovací přihrádky, které mají nosnost až 30 kg, bez problémů vyjmout. Mrazené potraviny jsou skladovány nad sebou uvnitř mrazicího boxu a jsou tak vždy bez problémů přístupné. Což je maximální výhodou především v hektickém provozu každé kuchyně, kde se připravují pokrmy!

Zabudovaný kompresor pracuje s výkonem 492 W, takže rychle dosáhne požadované teploty. Požadovanou teplotu si můžete pomocí digitálního displeje nastavit dle potřeby a upravit si ji tak v rozmezí -22 °C až -18 °C, dle mražených potravin. Nastavenou teplotu udržuje bezpečným způsobem zabudovaný termostat. Pokud musíte zařízení odmrazit, můžete to snadno provést pomocí odmrazovací automatiky na digitálním displeji.

Mrazicí box je naplněn spolehlivým chladivem R290 a má spotřebu 2260 kWh. Zařízení má energetickou třídu D.

Robustní nerezová skříň s vnitřním obložením z ocele a povrchovou úpravou zaručuje zařízení vysokou stabilitu a dlouhou životnost. Vysoce kvalitní kovy lze navíc mimořádně snadno čistit a jsou vždy zárukou profesionálního vzhledu. Mrazák se představuje v klasickém designu stříbrné barvy, a lze jej kombinovat s libovolným kuchyňským zařízením. Čtyři nožky je možné výškově nastavovat až do 30 mm a je tak zaručeno bezpečné ustanovení zařízení i na nerovném povrchu.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY