Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20012146

|

Model: RC-BC002

B-zboží Chladnička na nápoje - 600 l - Royal Catering - Ocel s práškovým nástřikem

Kč 34,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • spousta prostoru – objem 600 l
  • bezpečnost – dveře se uzavírají automaticky a lze je uzamknout pomocí klíče
  • variabilita –regulace teploty mezi 2–10 °C
  • úspora – dveře z dvojitého tvrzeného skla zajišťují konstantní teplotu
  • ušlechtilý vzhled – bílý plášť a LED světla pro příjemnou atmosféru

POPIS PRODUKTU

Ušlechtilá chladnička na nápoje s variabilním teplotním rozsahem 2–10 °C

Ve volně stojící chladničce na nápoje RC-BC002 značky Royal Catering můžete chladit a prezentovat džusy, vodu, nealkoholické nápoje nebo lihoviny. LED osvětlení a působivý design v bílé barvě dělají z chladničky nápojů ideální zařízení pro využití v restauracích, na čerpacích stanicích, při společenských událostech, cateringu či v stáncích na výstavišti, barech nebo v kanceláři. Chladničku na nápoje můžete samozřejmě využít také doma při soukromých oslavách s přáteli.

Reprezentativní chladnička na nápoje

V tmavém prostředí zajistí stylové LED osvětlení příjemnou atmosféru a atraktivní prezentaci nápojů. Dveře z dvojitého tvrzeného skla se postarají o dokonalou viditelnost a současně zajišťují rovnoměrnou a konstantní teplotu. Křídlové dveře lze uzamknout klíčem a zabezpečit před neoprávněným přístupem. Pro případ, že byste ztratili klíč, je součástí dodávky náhradní klíč.

S objemem 600 l a 8 policemi (každá o nosnosti 30 kg) nabízí lednice spoustu místa pro skladování láhví různých velikostí. Chladnička na nápoje je vybavena čtyřmi kolečky, která usnadňují její optimální umístění. Dvě brzdy zajišťují maximální stabilitu.

V případě znečištění v důsledku rozlití nápojů lze vnitřek zařízení z hliníku velmi snadno čistit. Vnější plášť z oceli s práškovým postřikem je nejen příjemný na pohled, nýbrž také spolehlivě chrání zařízení proti korozi. Chladnička na nápoje neustále chladí nápoje na teplotu 2–10 °C dokonce i v horkých letních dnech. 

TECHNICKÉ DETAILY