Řezačka polystyrénu s řezačkou drážek - 190 W

Číslo položky: EX10210006 / Model: STYRO CUTTER PBT01

Řezačka polystyrénu s řezačkou drážek - 190 W

Řezačka polystyrénu STYRO CUTTER PBT01 výrobce Pro Bauteam je vhodná pro použití při řezání izolací budov, tepelně izolačních spojovacích systémů, (WDVS), detailní práce jako jsou vybrání pro kabely a trubky, otvory pro zásuvky, okenní špalety, jemné řezy v modelářství a k řezání ukončení štítů a střešních oken, izolací podlahového topení a mnoho dalších účelů použití. Tento výkonný profesionální přístroj může být použit jak pro potřeby řemeslníků, tak i domácích kutilů. Vyniká spolehlivou a bezpečnou manipulací, vysoce kvalitními výsledky a mimořádným komfortem práce.

Výkonná a flexibilní – řezačka polystyrénu výrobce Pro Bauteam vyniká v mnoha oblastech použití

 

Díky vysokým teplotám do 450 °C klouže řezačka polystyrénu snadno a s malým odporem izolačními materiály jako je pěnový polystyrén (EPS), extrudovaný polystyrén (XPS), termoplastický plast, PU pěny atd. Také při pracích ve skladových halách využijete výhod řezačky STYRO CUTTER PBT01, protože polystyrénové desky lze přiřezávat nebo profilovat tak, aby se vaše zboží vešlo vždy přesně a bezpečně do kartonů.

 

Řezačky polystyrénu materiál v místě řezu roztavují, a vytváří tak přesný řez materiálem. Čepel se bezprostředně před zahájením řezání zahřeje na řeznou teplotu, takže bez obtíží klouže polystyrénem a zanechává absolutně čisté řezné hrany. Řeznou teplotu řezačky STYRO CUTTER PBT01 lze nastavit v 16 stupních do 450 °C, přičemž výkonný transformátor zajišťuje bezpečné zahřátí během několika sekund.

 

Ergonomická rukojeť a velkorysá délka kabelu (3 m) umožňují mimořádně flexibilní práci. Přístroj lze vybavit celou řadou různých čepelí a je univerzálně použitelný. Navíc je profesionální přístroj z oblasti potřeb pro řemeslníky mimořádně kompaktní, má malou hmotnost a je vybaven praktickým poutkem k zavěšení, pokud je zapotřebí manipulace s většími polystyrénovými deskami oběma rukama najednou. Navíc Vás tato roky osvědčená technika přesvědčí svými nízkými náklady na údržbu.

 

Pro usnadnění namáhavého řezání od ruky jsou součástí dodávky řezačky polystyrénu praktické saně k řezání drážek s vodítkem. Můžete tak vytvářet drážky, vybrání nebo celou řadu různých řezných tvarů. Délku vodicí lišty můžete nastavit dle svých individuálních potřeb, což vám zaručuje přesné řezy a neklouzavou manipulaci. Přitom vám stupnice napomáhá nastavit požadovanou šířku drážky na milimetr přesně. Součástí dodávky je také čepel k řezání drážek, kterou lze podle potřeby ohýbat. Ohýbatelná čepel vám umožňuje provádět libovolné tvary řezu.

 

Kromě řezačky polystyrénu STYRO CUTTER PBT01 a saní k řezání drážek získáváte navíc širokou nabídku příslušenství: dvě rovné čepele (150 a 200 mm), dvě regulovatelná vodítka pro čepel k řezání drážek, ohýbatelnou plochou čepel, kartáč k čištění čepelí a imbusový klíč pro rychlou výměnu čepele. Svinovací metr a značkovač Vám usnadní přesnou práci. Veškeré díly lze uložit do stabilního kufříku a bez problémů je přepravovat.

Upozornění: Další příslušenství pro naše řezačky polystyrénu samozřejmě naleznete v našem sortimentu.

Highlights

 • 16stupňové nastavení teploty od 200 do 450 °C
 • vysoká přesnost a kontrola řezu umožňují dokonce i složité tvary řezu
 • čisté řezání izolačních polystyrenových desek do tloušťky 200 mm
 • pružná čepel a saně k řezání drážek pro individuálně tvarované drážky
 • extra kalené čepele a rychlá výměna čepelí
 • rychlé zahřátí díky výkonnému transformátoru

Přednosti

Model
STYRO CUTTER PBT01
Číslo artiklu
10210006
Stav artiklu
Nový
Napětí/frekvence
230 / 50 Hz
Výkon
190 W
Pracovní cyklus
15 s provozu / 45 s pauzy
Řezná teplota
200 - 450 °C / 16stupňová regulace
Hloubka řezu
do 200 mm
Délka elektrického kabelu
3 m
Rozměry (DxŠxV)
24,5 x 12 x 4,5 cm
Hmotnost
0,6 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
45,5 x 35 x 14 cm
Hmotnost zásilky
2,9 kg

Najdu ve vašem e-shopu ještě další čepele k tomuto přístroji?

Ano, v sortimentu expondo naleznete širokou nabídku příslušenství pro řezačku polystyrénu, mimo jiné také různé čepele, které můžete s řezačkou polystyrénu používat.

Jak garantujete rychlé výsledky řezu?

Přístroj lze v závislosti na použitém materiálu zahřát až na teplotu mezi 200 a 450 °C. Díky této vysoké teplotě můžete rychle a přesně dělit izolační materiály jako je polystyrén. Při termickém řezání nevniká prach a současně jsou řezné hrany zapečetěny.

 • Řezačka polystyrénu STYRO CUTTER PBT01
 • Elektrický kabel s eurozástrčkou (3 m)
 • Imbusový klíč
 • Čisticí kartáč
 • Saně k řezání drážek s vodítkem
 • 2 regulovatelná vodítka pro čepel k řezání drážek
 • Čepel pro řezačku polystyrénu
 • Rovná čepel – 150 mm
 • Rovná čepel – 200 mm
 • Svinovací metr - 3 m
 • Značkovač
 • Přepravní kufřík

Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.