Objevte náš široký sortiment produktů
další kategorie

1 - 24 ze 51 produktů

Pro filtr nebyly nalezeny žádné výsledky!
1 z 3

Řezačky polystyrenu a izolačních materiálů pro Vaši stavební firmu

ProBauteam je německá společnost s tradicí a inovativní specializovaný výrobce řezaček na polystyren a jiné izolační materiály. Produkty této značky vynikají vysokou přesností řezu, výraznou robustností a snadnou manipulací. Díky těmto vlastnostem a bezkonkurenčním cenám jsou tyto stroje a příslušenství k nim zajímavou investicí pro všechny řemeslníky pracující ve stavebnictví.

Lehkost a stabilita pro perfektní řez

Pro účinné a profesionální řezání lana, stavebních materiálů či polystyrenu je třeba použít řezačku na izolační materiály nebo tvrdé pěny s nožem nebo strunou. Výrobce ProBauteam nabízí správný nástroj pro každou oblast použití. Kromě stacionárních řezaček se strunou, jako je Easycutter, naleznete v sortimentu značky ProBauteam také mobilní nástroje, jako je např. ruční řezačka Styrocutter nebo tavné řezačky se speciálními čepelemi a příslušenstvím.

Zvláště pro precizní a detailní práci je řezačka Styrocutter ideální. Tento lehký nástroj s čepelemi je perfektním doplňkem k velkému, nepřenosnému nástroji. Štíhlounká konstrukce zajišťuje velmi dobrou přístupnost k danému místu i v omezeném prostoru. Vhodným příslušenstvím můžete rozšířit její oblast použití. Například poloměrový řezák můžete použít k snadnému řezání přesných otvorů pro montáž válců do izolace fasád. Vyřezávačkou zásuvek nebo polokruhovými či hranatými čepelemi můžete vyřezávat kabelové a potrubní průchody do desek z tvrdé pěny. S vhodným příslušenstvím lze všechny běžné práce na stavbě provést ve velmi krátkém čase a s velkou přesností.

Kvalita a inovace zárukou úspěchu

ProBauteam značí kromě inovativních řešení pro moderní stavební průmysl také kvalitu. Všechny produkty – od řezaček izolačních materiálů přes řezačky polystyrenu až po doplňky a příslušenství – jsou vyráběny v mezinárodních výrobnách, které splňují vysoké standardy kvality na evropském trhu. Přísné kontroly od počátku výroby až po expedici jsou zárukou vynikající kvality, extrémní přesnosti a dlouhé životnosti výrobků této tradiční společnosti.