Potřeby pro průmysl

Je nám to trapné.

Ale zdá se, že nemůžeme najít stránku, kterou hledáte.

Doporučujeme vyhledat produkt pomocí výše uvedeného vyhledávání.

NEBO zkuste vyhledat produkty podle odvětví (kategorie) níže.

V průmyslovém odvětví není pochyb o tom, že nekvalitní průmyslové vybavení může být pro váš podnik likvidační. Do kvalitních potřeb pro průmysl se vždy vyplatí investovat - od laboratoří přes staveniště, továrny až po klenotnické dílny. Kvalitní vybavení z širokého sortimentu společnosti expondo je naštěstí vhodné pro každý rozpočet a potřeby zákazníků, takže se vám investice vyplatí i z dlouhodobého hlediska. Jsme hrdí na to, že poskytujeme odolné, efektivní a uživatelsky přívětivé vybavení pro celé spektrum průmyslových odvětví.

Vybavení, které potřebujete pro svou každodenní činnost

Všechna naše průmyslová zařízení, ať už se jedná o řetězové kladkostroje nebo přesné váhy, odebíráme pouze od renomovaných značek, jako jsou Steinberg Systems a Ulsonix - značek, které jsme pečlivě posoudili, aby splňovaly naše vysoké standardy. To znamená, že naše potřeby pro průmysl vydrží zkoušku časem a zůstanou odolné a funkční i při intenzivním každodenním používání. Naše zvedací zařízení, například, jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a jsou vybavena moderními technologiemi, jako jsou výkonné břemenové magnety , které poskytují mnohem více než jen minimum z hlediska výkonu a životnosti. To platí pro všechna naše průmyslová zařízení; díky kvalitní konstrukci ze špičkových materiálů je každý výrobek odolný proti korozi, opotřebení a zároveň je vhodný pro podmínky pracoviště, kde bude používán. Nabízíme výkonné a spolehlivé elektrické nářadí , které v kombinaci s našimi průmyslovými přístroji a zařízeními dokonale vybaví pro danou práci každou dílnu, staveniště nebo továrnu. Naše bezpečnostní vybavení pomáhá chránit pracovníky před zraněním, zatímco ergonomické vlastnosti každého nástroje nebo zařízení umožňují jejich snadné a pohodlné používání. A na rozdíl od mnoha dodavatelů potřeb pro průmysl stejně rádi vyhovíme potřebám soukromých zákazníků - například pokud si doma zařizujete kutilskou dílnu, začínáte s novým koníčkem nebo dokonce vyučujete odborný předmět na základní či vysoké škole.

Potřeby pro průmysl pro všechny případy

Ať už zvedáte paletu tvárnic nebo měříte přesné množství činidla, potřebujete k tomu správné vybavení. Zde přicházíme na řadu my. U každého výrobku dbáme na to, aby dobře plnil svou funkci - naše zvedací zařízení jsou silná, spolehlivá a odolná, zatímco naše měřicí technika, jako je naše široká nabídka vah , jsou vyrobena s ohledem na přesnost. V nabídce najdete také čisticí zařízení, jako ozonové generátory a širokou škálu ultrazvukových čističek , které se hodí do laboratoří i klenotnictví, kde vám mohou přijít vhod i naše tavicí pece . Kromě toho často nabízíme další příslušenství nebo rozšíření k jednotlivým položkám průmyslového vybavení, jako jsou navijáky , které lze použít s našimi jeřábovými zvedáky a dalšími zvedacími nástroji. Tyto doplňky vám umožní vyměnit jednotlivé díly, pokud se rozbijí, nebo rozšířit funkčnost výrobku tak, aby dokonale vyhovoval vašim potřebám. Také profesionálové v gastronomii nebo pohostinství najdou v naší nabídce profesionálního potřeb pro gastronomii neocenitelný zdroj špičkového nářadí a spotřebičů, a to automatických i ručních. Většina produktů je k dispozici s různými funkcemi a variantami, jako jsou úrovně přesnosti u našich vah nebo maximální zatížení u našich zvedacích zařízení, což znamená, že můžete najít nástroj, který je pro svůj účel nejvhodnější - nemusíte platit za kladkostroj na 3 tuny, když budete zvedat maximálně 600 kg! V našem e-shopu najdete potřebné průmyslové vybavení pro sklady, dílny, montážní linky i výrobu na zakázku.