Potřeby pro průmysl

V průmyslovém odvětví není pochyb o tom, že nekvalitní průmyslové vybavení může být pro váš podnik likvidační. Do kvalitních potřeb pro průmysl se vždy vyplatí investovat - od laboratoří přes staveniště, továrny až po klenotnické dílny. Kvalitní vybavení z širokého sortimentu společnosti expondo je naštěstí vhodné pro každý rozpočet a potřeby zákazníků, takže se vám investice vyplatí i z dlouhodobého hlediska. Jsme hrdí na to, že poskytujeme odolné, efektivní a uživatelsky přívětivé vybavení pro celé spektrum průmyslových odvětví.

Vybavení, které potřebujete pro svou každodenní činnost

Všechna naše průmyslová zařízení, ať už se jedná o řetězové kladkostroje nebo přesné váhy, odebíráme pouze od renomovaných značek, jako jsou Steinberg Systems a Ulsonix - značek, které jsme pečlivě posoudili, aby splňovaly naše vysoké standardy. To znamená, že naše potřeby pro průmysl vydrží zkoušku časem a zůstanou odolné a funkční i při intenzivním každodenním používání. Naše zvedací zařízení, například, jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a jsou vybavena moderními technologiemi, jako jsou výkonné břemenové magnety , které poskytují mnohem více než jen minimum z hlediska výkonu a životnosti. To platí pro všechna naše průmyslová zařízení; díky kvalitní konstrukci ze špičkových materiálů je každý výrobek odolný proti korozi, opotřebení a zároveň je vhodný pro podmínky pracoviště, kde bude používán. Nabízíme výkonné a spolehlivé elektrické nářadí , které v kombinaci s našimi průmyslovými přístroji a zařízeními dokonale vybaví pro danou práci každou dílnu, staveniště nebo továrnu. Naše bezpečnostní vybavení pomáhá chránit pracovníky před zraněním, zatímco ergonomické vlastnosti každého nástroje nebo zařízení umožňují jejich snadné a pohodlné používání. A na rozdíl od mnoha dodavatelů potřeb pro průmysl stejně rádi vyhovíme potřebám soukromých zákazníků - například pokud si doma zařizujete kutilskou dílnu, začínáte s novým koníčkem nebo dokonce vyučujete odborný předmět na základní či vysoké škole.

Potřeby pro průmysl pro všechny případy

Ať už zvedáte paletu tvárnic nebo měříte přesné množství činidla, potřebujete k tomu správné vybavení. Zde přicházíme na řadu my. U každého výrobku dbáme na to, aby dobře plnil svou funkci - naše zvedací zařízení jsou silná, spolehlivá a odolná, zatímco naše měřicí technika, jako je naše široká nabídka vah , jsou vyrobena s ohledem na přesnost. V nabídce najdete také čisticí zařízení, jako ozonové generátory a širokou škálu ultrazvukových čističek , které se hodí do laboratoří i klenotnictví, kde vám mohou přijít vhod i naše tavicí pece . Kromě toho často nabízíme další příslušenství nebo rozšíření k jednotlivým položkám průmyslového vybavení, jako jsou navijáky , které lze použít s našimi jeřábovými zvedáky a dalšími zvedacími nástroji. Tyto doplňky vám umožní vyměnit jednotlivé díly, pokud se rozbijí, nebo rozšířit funkčnost výrobku tak, aby dokonale vyhovoval vašim potřebám. Také profesionálové v gastronomii nebo pohostinství najdou v naší nabídce profesionálního potřeb pro gastronomii neocenitelný zdroj špičkového nářadí a spotřebičů, a to automatických i ručních. Většina produktů je k dispozici s různými funkcemi a variantami, jako jsou úrovně přesnosti u našich vah nebo maximální zatížení u našich zvedacích zařízení, což znamená, že můžete najít nástroj, který je pro svůj účel nejvhodnější - nemusíte platit za kladkostroj na 3 tuny, když budete zvedat maximálně 600 kg! V našem e-shopu najdete potřebné průmyslové vybavení pro sklady, dílny, montážní linky i výrobu na zakázku.