Nový

Položka: EX10040679

|

Model: PHY- UC_02

Ultrazvuková čistička - 1,2 l - 70 W - Časovač - Odplynění

Kč 2,399.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • důkladný - ultrazvukový měnič o výkonu 70 W a ultrazvukové frekvenci 40 kHz účinně rozpouští nečistoty.
  • Kompaktní - vyjímatelná čisticí nádoba o objemu 1,2 l na bezpečném podstavci.
  • přesné - čas čištění se nastavuje pomocí časovače v pěti stupních, Degas zvyšuje kvalitu vody.
  • Snadné čištění - nádoba z nerezové oceli (304) a plastový kryt pro rychlé čištění
  • Přehledné uspořádání - všechny hodnoty lze snadno nastavit na dotykovém ovládacím panelu s LED displejem.
  • univerzální - čistí šperky, drahé kameny, zubní protézy, laboratorní nástroje, kovové součásti, mince nebo brýle.

POPIS PRODUKTU

Lesklá čistota s ultrazvukovou čističkou od physa

Chcete důkladně, ale zároveň šetrně vyčistit šperky, drahé kameny, mince nebo brýle? Nebo vybavení vašeho kosmetického salonu? Pak využijte sílu kavitace s ultrazvukovým čističem od physa! Kompaktní zařízení je ideální pro menší předměty a využívá osvědčený proces čištění, který se používá také v laboratořích nebo v průmyslu pro vysoce citlivé přístroje, jemné nástroje nebo jednotlivé mechanické či elektronické součásti. Ultrazvukové čističky se však stále častěji objevují i v domácnostech.

Ultrazvuková čistička má čisticí vibrace.

Ultrazvuková frekvence 40 kHz uvolňuje nečistoty z povrchů stejně účinně jako z malých prohlubní. Ultrazvuk vytváří kavitaci, při níž mají malé bublinky na povrchu čisticí účinek. Pomocí funkce Degas zbavíte čisticí kapalinu vázaných plynů, které omezují čisticí účinek ultrazvuku. Chcete-li předměty vyčistit, jednoduše je vložte do koše, který umístíte do nádoby o vnitřních rozměrech 17 x 13 x 6.5 cm. Pro pohodlnou manipulaci vyjměte nádobu z robustní základny a přenášejte ji pomocí dvou držadel..... Na časovači zvolte dobu až 8 min v závislosti na typu a hloubce znečištění. Ošetření při čištění tedy netrvá dlouho.

Kompaktní ultrazvukový čisticí přístroj najde své místo v každém klenotnictví, kosmetickém salonu nebo hodinářství. Hladké povrchy nádoby z nerezové oceli a plastového krytu se snadno čistí. Ultrazvuková čistička tak zanechává stejně čistý dojem jako čištěné předměty. Nabídněte svým zákazníkům službu, kterou rádi přijmou!

TECHNICKÉ DETAILY