Položka: EX10040586

|

Model: PHYSA FR-11

Péče o opěrku nohou - 24 x 22 cm - Šedá

Kč 919.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • pohodlná - velkorysá podložka o rozměrech 24 x 22 cm
  • kování - výšku lze nastavit od mm
  • stabilní - s 80 kg nosností extrémně zatížitelné
  • Snadno se čistí - potah z imitace kůže (polyuretan)
  • stylový - moderní design v šedé barvě

POPIS PRODUKTU

Krásná chodidla díky výškově nastavitelné opěrce nohou pro péči o chodidla

Nabídněte svým zákazníkům maximální pohodlí pomocí systému physa. Opěrka nohou pro péči o nohy je pohodlná, praktická a zároveň stabilní. Polštář s pěnovou výplní pevně sedí na robustní ocelové základně. Výšku opěrky nohou si nastavíte individuálně a zajistíte si tak uvolněnou atmosféru při ošetření nohou.

Pohodlná opěrka nohou pro kosmetická, pedikérská, nehtová nebo tetovací studia

Podložka pod nohy měří 24 x 22 cm. Vysoce kvalitní měkká pěna je potažena elegantní imitací kůže. To znamená, že noha hosta vždy pohodlně leží, a to i při delších aplikacích.

Usnadněte si práci jednoduchým nastavením výšky: K tomu uvolněte hlavu šroubu pod podpěrou. Nyní nastavte požadovanou výšku v rozsahu mm. Opětovným dotažením hlavy šroubu zajistěte výšku.

Odolná opěrka nohou vás bude provázet dlouhou dobu i při každodenním používání. Umožňují to vysoce kvalitní materialy, jako je ocel a imitace kůže, a robustní konstrukce. Stolička unese až 80 kg. Protiskluzový pogumovaný povrch nožiček zajišťuje bezpečné postavení.

Čalounění opěrky nohou je potaženo imitací kůže. Díky tomu je péče o nohy hygienická, protože material se snadno čistí. Ve spojení s elegantním rámem je výsledkem stylový a elegantní vzhled - dokonalá kombinace atraktivního designu a profesionálního pracovního vybavení.

TECHNICKÉ DETAILY