Položka: EX10040459

|

Model: PHYSA PAU BLACK

Masážní válec - půlválec - Černá

Kč 519.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • všestranné použití – půlválec pro fascie, krk nebo kolena, jako doplněk pro masáže, k uvolnění napětí a bolavých svalů, pro balanční cvičení nebo jako podkládací a polohovací válec
  • komfort – ergonomický tvar a příjemně měkké polstrování, které není příliš poddajné
  • hygiena – snadno se čistí díky hladkému povrchu odolnému proti nečistotám
  • praktický design – s držadlem pro snadný transport
  • dlouhá životnost – díky odolným materiálům a prvotřídnímu zpracování 

POPIS PRODUKTU

Cvičte, relaxujte, uvolněte se: s masážním válečkem značky physa

Masážní válec PHYSA PAU BLACK lze použít univerzálně: Může sloužit jako podkládací válec nebo váleček na krk či kolena, zaručuje pohodlnou polohu při masážích, účinně uvolňuje napětí a bolavé svaly nebo je ideální pomůckou pro trénink rovnováhy a fascií. Díky své univerzálnosti je pěnový válec skvělým doplňkem do masážních salonů, fitness studií, rehabilitačních zařízení nebo při tréninku a relaxaci v domácnosti. 

Sportu a zdraví zdar s rehabilitačním válcem

Univerzální použitelnost půlválce je zaručena stabilní, tvarově stálou výplní, která se příjemně přizpůsobí tělu, aniž by byla příliš poddajná. Hladký povrch v decentní černé barvě během používání garantuje příjemný pocit, ale lze jej také snadno vyčistit měkkým hadříkem a jemným čisticím prostředkem. 

Výplň a hygienický povrch z PVC v kombinaci s pečlivým zpracováním zaručují dlouhou životnost masážního válce. Rukojeť na jedné z předních stran pěnového válce zajišťuje bezproblémový transport. Díky těmto přesvědčivým vlastnostem je válec oblíbenou profesionální pomůckou v oblasti zdraví a krásy. 

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY