Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20040497

|

Model: PHYSA FR-6

B-zboží Pedikérská podnožka - 24 x 22 cm - černá barva

Kč 1,199.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • komfort – podpěra s velkorysými rozměry 24 x 22 cm a sílou 6,5 cm
  • možnost přizpůsobení – výšku lze nastavit v rozmezí 470–670 mm
  • stabilita – vysoká nosnost do 80 kg
  • snadná údržba – potah ze syntetické kůže (PVC)
  • stylovost – moderní design v černé barvě

POPIS PRODUKTU

Pěstěné nohy s opěrkou nohou

Nabídněte svým zákazníkům nejvyšší komfort s kompaktní pedikérskou podnožkou značky physa. Díky variabilně nastavitelné výšce a velmi robustní konstrukce z oceli, syntetické kůže a pěnové hmoty je tento produkt spolehlivým společníkem v kosmetických, pedikérských, nehtových a tetovacích studiích, v salonech krásy, lázních a wellness centrech nebo dokonce i v domácnostech. Podnožka spojuje komfort, funkčnost a stabilitu a postará se o příjemnou a uvolněnou atmosféru během ošetření nohou.

Příjemná pedikérská podnožka značky physa

Polstrovaná plocha pohodlné opěrky nohou disponuje rozměry 24 x 22 cm. Polstrování je vyrobeno z kvalitní, měkké pěny, která je potažena umělou kůži. Díky tomu si mohou zákazníci užít maximální komfort i během delších ošetření.

Jednoduché a rychlé nastavení výšky v rozmezí 470–670 centimetrů usnadňuje práci v každém salonu či studiu. Pro nastavení výšky stačí otočit knoflíkem pod podložkou, zvolte požadovanou výšku a pak knoflík pevně dotáhněte.

Použití vysoce kvalitních materiálů, jako je ocel a imitace kůže, a robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost a odolnost i při každodenním používání. Podnožka je velmi stabilní a má maximální nosnost 80 kg. Protiskluzové pogumované nožičky jí propůjčují vysokou stabilitu a bezpečnost.

Díky potahu ze syntetické kůže je tento výrobek velmi odolný a snadno se čistí a udržuje. Navíc nepropouští kapaliny a odpuzuje prach – to je velká výhoda oproti běžným textilním potahům. Černé čalounění a lakovaný rám působí stylovým a elegantním dojmem – dokonalá kombinace atraktivního vzhledu a profesionálního pracovního vybavení.

TECHNICKÉ DETAILY