Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20040403

|

Model: PHY-24NM-5

B-zboží Masážní strojek na šíji - béžový - funkce ohřevu

Kč 879.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • uvolňující - odbourává stres a uvolňuje napětí v oblasti krku a ramen
  • účinný - osm masážních hlavic pro blahodárnou masáž
  • příjemné - funkce ohřevu na uvolnění svalstva
  • pohodlné - optimální tvar a nízká hmotnost
  • mobilní - ideální na cesty, včetně adaptéru

POPIS PRODUKTU

Masážní strojek na šíji vám zajistí uvolnění, a to jak doma tak i na cestách

Jednostranná zátěž, jako je práce u počítače nebo po dlouhé cestě autem, má často za následek ztuhnutí šíje. Není špatné mít po ruce řešení - jako je třeba masážní strojek na šíji PHY-24NM-5 od společnosti physa. Podporuje vaše zdraví a nabízí uvolnění přesně tehdy, kdy to také nejvíce potřebujete.

Zdraví & wellness: Hluboké uvolnění masážním strojkem na šíji od společnosti physa

Masážní strojek na šíji v béžové barvě nejen že mírní ztuhnutí, ale zároveň působí jako zklidnění a odbourává stres. Masážní strojek na šíji můžete použít ke zvýšení vaší celkové pohody v oblasti šíje a ramenou, ale také pro cílené odstranění ztuhlých svalů. Přitom je jeho používání opravdu velice jednoduché.

Nejprve můžete aktivovat osm masážních hlavic, které jsou rovnoměrně umístěny v polštářku, a otáčivými pohyby můžete vaši šíji uvolnit. Dle potřeby můžete stisknutím tlačítka změnit směr otáčení a provádět masáž ještě účinnějším způsobem. Přitom se všechny svaly v oblasti šíje a ramen jemně uvolní, až dojde k celkovému uvolnění napětí.

Pomocí dalšího tlačítka je možné zapnout funkci ohřevu. Vycházející teplo podporuje účinky masáže a napomáhá při uvolnění celého svalstva. Dodatečný přívod energie dále zvyšuje celkový pocit pohody a zvyšuje celkový uklidňující efekt celé masáže. Uvolněte si oblast šíje a zlepšete si zdraví masáží vaší šíje.

Díky kompaktnímu designu a praktickému provedení se tento masážní strojek na šíji může využívat jak v kanceláři nebo třeba na cestách - stačí pouze přiložit přístroj na šíji nebo na vaše ramena. Velice praktický je také adaptér pro připojení zařízení do auta, díky němuž si během krátkých přestávek v jízdě můžete uvolnit oblast celého vašeho krku i šíje. V případě potřeby je možné zařízení také snadno očistit.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY