Zboží z druhé ruky Sekční vrata - 2 500 x 2 125 mm - zlatý dub

Výrobce: MSW | Číslo položky: EX20060213 | Model: GD2500 golden oak

Původní cena: 19549,00 Kč Ušetříte: 3909,80 Kč 15639,20 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

Zboží z druhé ruky

V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Přednosti produktu

 • Rozměr otvoru 2 500 x 2 125 mm
 • Tepelně a hlukově izolační vrstva
 • Čtyři sekce
 • Těsnění odolná proti opotřebení
 • Tiché otevírání a zavírání vrat

Čtyři sekce – společná síla

 

Sekční vrata mají rozměry 2 500 x 2 125 mm a skládají se ze čtyř vzájemně spojených sekcí. Sekce jsou vysoké 535 mm a 40 mm silné. Při otevírání sekčních vrat se jednotlivé panely díky pružinovému protitahu zvedají jeden za druhým. Výhoda toho systému spočívá v tom, že se vrata obejdou bez výkyvu. Stávající místo garáže je proto optimálně využito. Hlavní výhodou sekčních vrat v porovnání se stávajícími garážovými vraty je, že celá šířka a výška vjezdu do garáže zůstává volná.

 

Garážová vrata jsou po celý rok vystavena různým klimatickým a povětrnostním vlivům. Na základě toho byl kladen vysoký nárok na kvalitu použitých materiálů. Ty se vyznačují stabilitou a robustností. Plastové panely byly zesíleny pozinkovanými ocelovými deskami a tvoří venkovní vrstvu. Díky ochranné konečné úpravě jsou panely zapečetěny a mají dlouhou životnost.

 

Po ní následuje tepelně a zvuková izolační vrstva z polyuretanu. Nemůže tak docházet k úniku tepla, které díky tomu zůstává uvnitř. Navíc je odpuzován průvan, což výrazně šetří náklady na vytápění. Dále je interiér garáže chráněn před vlhkostí, větrem, sněhem, UV zářením a hlukem.

Dokonalá těsnost – izolace extra třídy

 

Pro ještě lepší ochranu interiéru garáže před větrem a počasím disponují garážová vrata na stranách a spodní hraně otěruvzdorným těsněním. Boční těsnění zajišťují optimální ochranu a izolaci. Podlahové těsnění na spodní straně garážových vrat se elasticky přizpůsobí možným nerovnostem podlahy, a vytváří tak maximální ochranu před chladem, vlhkostí a průvanem.

 

Sekční vrata disponují robustními bočními vedeními a kloubovými závěsy z galvanizované oceli a vodicími kladkami ze zátěžového plastu, proto je zaručena dlouhá životnost i při každodenním používání vrat. Protože vodicí kladky pracují s jen velmi malým kladkovým odporem, mají garážová vrata při používání velmi tichý chod a vydávají při pohybu jen minimální zvuk. Vrata jsou opatřena řetězovým pohonem, jehož lehká konstrukce má dlouhou životnost a je velmi stabilní.

 

Bezpečnostní kryty u kloubových závěsů a bočních desek minimalizují riziko poranění. Vedle rizika poranění, ochrany proti neoprávněnému otevření vrat a nejsnazší manipulace byl kladen velký důraz na moderní design. Vysoce kvalitní materiál propůjčuje vaší garáži hodnotný vzhled a barva sekčních vrat ve zlatém dubu se hodí ke každé fasádě.

Highlights

 • značná úspora místa s malá výkyvná oblast díky segmentové konstrukci
 • ochrana před horkem hlukem díky izolační vrstvě z polyuretanu
 • lišty a boční kloubové závěsy z pozinkované oceli
 • elegantní design se hodí ke každé fasádě domu
 • pohonné kladky a řetězy zajišťují tiché otevírání a zavírání vrat

Sleva: 20%

Sekční vrata - 2 500 x 2 125 mm – zlatý dub

Garážová vrata výrobce MSW jsou optimálním řešením pro vaši garáž. Sekční vrata GD2500 golden oak vám smysluplně a efektivně uspoří místo ve vaší garáži. Vrata se skládají z velkých dílčích součástí, nazývaných také sekce. Ty jsou vzájemně spojeny kloubovými závěsy.

Model
GD2500 golden oak
Číslo artiklu
6213
Stav artiklu
Nový
Rozměr otvoru
2 500 x 2 125 mm
Velikost obložení vrat
2 550 x 2 140 mm
Barva
Zlatý dub
Povrch
Dřevěné fládrování
Výška panelů
535 mm
Síla panelů
40 mm
Tlumení
Polyuretan
Materiál vodicích lišt
Ocel, galvanizovaná
Rozměry (DxŠxV)
0 x 0 x 0 cm
Hmotnost
85,9 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
255 x 60 x 18 cm
Hmotnost zásilky
93 kg
Obsah balení
 • Sekční vrata GD2500 golden oak
 • Montážní příslušenství
 • Návod k použití

Musím si dokoupit nějaké přídavné díly pro smontování garážových vrat?

Ne, kompletní montážní příslušenství je obsaženo v sadě. V našem e-shopu si můžete dokoupit pohon nebo si pořídit rovnou sekční vrata s pohonem.

Hledám garážová vrata s dobrou izolací. Moje současné garážové dveře špatně izolují, což se projevuje zvláště na mých vyšších nákladech. Můžete mi doporučit tento produkt?

Tato sekční vrata sestávají z několika vrstev. Tyto různé vrstvy jsou vybaveny prvotřídním tepelným a zvukovým těsněním. Toto těsnění, jenž se může chlubit mimořádně dlouhou životností, chrání před působením nepříznivého počasí. Díky sekčním vratům budete vždy v teple.

Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.