Zboží z druhé ruky Rolovací garážová vrata s pohonem - 2 375 x 2 125 mm - zlatý dub
17100,80 Kč

Zboží z druhé ruky Rolovací garážová vrata s pohonem - 2 375 x 2 125 mm - zlatý dub

Výrobce: MSW | Číslo položky: EX20060207 | Model: GD2375-S golden oak

Původní cena: 21376,00 Kč Ušetříte: 4275,20 Kč 17100,80 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

Zboží z druhé ruky

V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Přednosti produktu

 • rozměry otvoru: 2 375 x 2 150 mm
 • barva: zlatý dub
 • tažná síla: 600 N
 • čtyři sekce
 • těsnění odolné proti opotřebení

Tyto čtyři sekce jsou konkrétním naplněním hesla - v jednotě je síla

 

Sekční garážová vrata mají rozměry 2 375 x 2 125 mm a skládají se ze čtyř samostatných částí, které jsou vzájemně propojeny. Každá sekce je vysoká 535 mm a silná 40 mm. Při otevírání sekčních vrat vyjíždějí jednotlivé panely působením pružinového protitahu postupně nahoru. Výhodou je to, že se vrata zcela obejdou bez místa nutného pro jejich vyklápění. Celý prostor v garáži je tak možné optimálním způsobem využívat. Hlavní výhodou sekčních vrat oproti běžným garážovým vratům je skutečnost, že je možné využít téměř celou výšku i šířku celého garážového vstupu.

 

Garážová vrata jsou po celý rok vystavena různým povětrnostním vlivům a rozmarům počasí. Z tohoto důvodu je zde kladen důraz především na vysoce kvalitní materiály. Tyto materiály se vyznačují především vysokou stabilitou a pevností. Vrchní vrstvu tvoří plastové panely zesílené ocelovými deskami. Panely mají díky koncovému ochrannému nátěru uzavřený stabilizovaný povrch, a tedy i velice dlouhou životnost.

 

Poté následuje tepelně a zvukově izolační vrstva z polyuretanu. Teplo tak nemůže unikat ven a zůstává uvnitř objektu. Kromě toho nevzniká studený průvan a výrazně se tak snižují náklady na vytápění. Dále je vnitřní prostor chráněn před vlhkostí, větrem, sněhem a UV zářením.

Zcela nepropustná - izolace extra třídy

 

Z důvodu ještě lepší ochrany vnitřního prostoru garáže před větrem a povětrnostními vlivy jsou strany a spodní hrana vrat opatřeny těsněním, které je odolné proti opotřebení. Boční těsnění zajišťují optimální ochranu a izolaci. Podlahové těsnění na spodní straně garážových vrat je elastické, maximálně se umí přizpůsobit nerovnostem podlahy a vytváří tu nejlepší možnou ochranu před chladem, vlhkostí a průvanem.

 

Tato sekční garážová vrata jsou vybavena robustními bočními kolejnicemi a závěsy z galvanické ocele a vodícími kladkami z odolného plastu a zaručují dlouhou životnost i při každodenním užívání. Vodicí kladky se pohybují s velice nízkým valivým odporem, a proto mají tato garážová vrata velmi klidný a tichý chod. Vrata jsou vybavena odolným a stabilním řetězovým pohonem, který se snadno instaluje.

 

Bezpečnostní kryty na závěsech a okrajových částech plechů minimalizují riziko poranění. Kromě nízkého rizika poranění, ochrany před neoprávněným otevřením vrat a snadnému ovládání, byl při vývoji vrat kladen důraz především na jejich moderní design. Vysoce kvalitní materiály propůjčí vaší garáži nadstandardní vzhled a vrata v barvě zlatého dubu se hodí ke každé fasádě.

Otevírání a zavírání na dálku

 

Pomocí jednoho ze dvou dálkových ovládání, která jsou součástí dodávky, můžete ovládat tato sekční garážová vrata z pohodlí vašeho vozu na vzdálenost až 30 metrů. Vrata jsou vybavena funkcí měkkého startu a zastavení, díky které jsou při otevírání a zavírání velmi tichá. Tento mechanismus rovněž chrání převodovku a přispívá k dlouhé životnosti vrat. Vysoce kvalitní pohon zajišťuje pohyb vrat tažnou silou až 600 N a rychlost pohybu vrat dosahuje 12 cm za vteřinu.

 

Garážová vrata jsou dodávána s řetězovým pohonem. Výhodou oproti pohonu ozubeným řemenem je skutečnost, že řetězový pohon při správné údržbě vydrží podstatně delší dobu. Tento pohon se vyznačuje vysokou odolností vůči proměnlivému tepelnému namáhání. Je vyroben z masivního, pevného materiálu a zvládne tedy i pohyb velice těžkých vrat. Řetězy neprokluzují, což ještě zvyšuje bezpečnost celého zařízení.

 

Tato rolovací garážová vrata s pohonem jsou vybavena funkcí identifikace překážek, které se říká také funkce automatického zastavení, a která ochrání vaše auto, děti, domácí mazlíčky a také chodce před poraněním. Pokud pohon narazí na odpor, tak se během zlomku vteřiny vypne. Tak je možné zabránit vážným škodám či poraněním. LED svítidlo integrované v tělese motoru nabízí dostatečné osvětlení prostoru pro nastupování a vystupování a pro bezpečný pohyb po garáži. Světlo se automaticky zapíná při aktivaci zařízení. Motor má velice nízkou spotřebu energie. Tento 200wattový motor je velice úsporný a v pohotovostním režimu má spotřebu méně než 4 watty.

Highlights

 • čtyři sekce umožňují prostorově úsporné otevírání vrat bez místa nutného k jejich vyklápění
 • díky izolační vrstvě z polyuretanu zajištění tepelné izolace a protihlukové ochrany
 • elegantní design zlatého dubu s texturou dřeva se hodí do každého prostředí
 • řetězový pohon s tažnou silou 600 N pro účinné otevírání a zavírání vrat
 • 2 dálková ovládání s nezávislou obsluhou
 • nízká spotřeba energie při výkonu 200 W, v pohotovostním režimu spotřeba méně než 4 watty

Sleva: 20%

Rolovací garážová vrata s pohonem- 2 375 x 2 125 mm - zlatý dub

Garážová vrata od společnosti MSW jsou optimálním řešením do vaší garáže. Rolovací garážová vrata GD2375-S golden oak vám umožní smysluplně a efektivně využít místo ve vaší garáži. Vrata se skládají z jednotlivých částí, kterým se také říká sekce. Sekce jsou vzájemně spojeny pozinkovanými závěsy.

Model
GD2375-S golden oak
Číslo artiklu
6207
Stav artiklu
Nové
Rozměry otvoru vrat
2 375 x 2 125 mm
Velikost obložení vrat
2 425 x 2 140 mm
Barva
Zlatý dub
Povrch
Textura dřeva
Výška panelů
535 mm
Tloušťka panelů
40 mm
Izolační materiál
Polyuretan
Materiál vodicích kolejnic
Ocel, galvanizovaná
Napětí / kmitočet
230 V / 50 Hz
Výkon
200 W
Pohotovostní režim
< 4 W
Tažná síla
600 N
Napětí hnacího motoru
24 V
Rychlost chodu
12 cm/s
Automatické osvětlení
Současně s otevřením vrat
Vysílací kmitočet dálkového ovládání
433,92 MHz
Dosah dálkového ovládání
30 m
Počet dálkových ovládání
2
Funkce automatického zastavení
Ano
Rozměry (D x Š x V)
0 x 0 x 0 cm
Hmotnost
95,8 kg
Rozměry zásilky (D x Š x V)
244 x 59 x 18 cm
Hmotnost zásilky
101 kg
Obsah balení
 • sekční garážová vrata GD2375-S golden oak
 • pohon - 600 N
 • 2 dálková ovládání
 • montážní příslušenství.
 • návod k obsluze

Musím si dokoupit nějaké přídavné díly pro smontování garážových vrat?

Ne, kompletní montážní příslušenství je obsaženo v sadě. Pokud nepotřebujete pohon, můžete si zakoupit sektorové dveře také bez pohonu.

Hledám garážová vrata s dobrou izolací. Moje současné garážové dveře špatně izolují, což se projevuje zvláště na mých vyšších nákladech. Můžete mi doporučit tento produkt?

Tato sekční vrata sestávají z několika vrstev. Tyto různé vrstvy jsou vybaveny prvotřídním tepelným a zvukovým těsněním. Toto těsnění, jenž se může chlubit mimořádně dlouhou životností, chrání před působením nepříznivého počasí. Díky sekčním vratům budete vždy v teple.

Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.

Frontalansicht von Infrarot Sensor für Garagentor
1039,00 Kč
ceny včetně DPH plus poštovné