Sekční vrata - 2 500 x 2 125 mm - tmavě hnědá

Číslo položky: EX10060210 / Model: GD2500 black walnut

Sekční vrata - 2 500 x 2 125 mm - tmavě hnědá

 • Číslo položky: EX10060210
 • Model: GD2500 black walnut
 • V sortimentu od roku: 2018
 
 
 
19184,00 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

Tento produkt momentálně není k dispozici!

Highlights

 • značná úspora místa s malou výkyvnou oblastí díky segmentové konstrukci
 • ochrana před horkem hlukem díky izolační vrstvě z polyuretanu
 • lišty a boční kloubové závěsy z pozinkované oceli
 • elegantní design z fládrování v tmavě hnědé barvě se hodí ke každé fasádě domu
 • pohonné kladky a řetězy zajišťují tiché otevírání a zavírání vrat

Keyfacts

Sekční vrata - 2 500 x 2 125 mm – tmavě hnědá

Garážová vrata výrobce MSW jsou optimálním řešením pro vaši garáž. Sekční vrata GD2500 black walnut v tmavě hnědé barvě vám smysluplně a efektivně uspoří místo ve vaší garáži. Vrata se skládají z velkých dílčích součástí, nazývaných také sekce. Ty jsou vzájemně spojeny pozinkovanými kloubovými závěsy.

Čtyři sekce – společná síla

 

Sekční vrata mají rozměry 2 500 x 2 125 mm a skládají se ze čtyř vzájemně spojených sekcí. Sekce jsou vysoké 535 mm a 40 mm silné. Při otevírání sekčních vrat se jednotlivé panely díky pružinovému protitahu zvedají jeden za druhým. To znamená mimořádnou výhodu v tom, že se vrata obejdou i bez výkyvu. Stávající místo garáže je proto optimálně využito. Hlavní výhodou sekčních vrat v porovnání se stávajícími garážovými vraty spočívá v tom, že celá šířka a výška vjezdu do garáže zůstává volná.

 

Garážová vrata jsou vystavena různým klimatickým a povětrnostním vlivům po celý rok. Na základě toho byl kladen vysoký nárok na kvalitu použitých materiálů. Ty se vyznačují stabilitou a robustností. Plastové panely byly zesíleny pozinkovanými ocelovými deskami a tvoří venkovní vrstvu. Díky ochranné konečné úpravě jsou panely zapečetěny a mají dlouhou životnost.

 

Kromě toho disponují vrata tepelně a zvukově izolační vrstvou z polyuretanu, díky které teplo nemůže unikat a je rovněž zabraňováno pronikání chladného průvanu. Interiér garáže je chráněn před vlhkostí, větrem, sněhem, UV zářením a hlukem. Teplo zůstává uvnitř. Ušetříte tak náklady na topení!

Dokonalá těsnost – izolace extra třídy

 

Pro ještě lepší ochranu interiéru garáže před větrem a počasím mají garážová vrata těsnění odolná proti opotřebení na stranách a spodní hraně. Boční těsnění zajišťují optimální ochranu a izolaci. Podlahové těsnění na spodní straně garážových vrat se elasticky přizpůsobí možným nerovnostem podlahy, a vytváří tak maximální ochranu před chladem, vlhkostí a průvanem.

 

Sekční vrata disponují robustními bočními vedeními a kloubovými závěsy z galvanizované oceli a vodicími kladkami ze zátěžového plastu, proto je zaručena dlouhá životnost i při každodenním používání. Protože vodicí kladky pracují s jen velmi malým kladkovým odporem, mají garážová vrata při používání velmi tichý chod, a dochází tak ke vzniku jen minima zvuků. Vrata jsou opatřena řetězovým pohonem, který je mimořádně jednoduchý a jehož lehká konstrukce má dlouhou životnost a je velmi stabilní.

 

Bezpečnostní kryty u kloubových závěsů a bočních desek minimalizují riziko poranění. Vedle rizika poranění, ochrany proti neoprávněnému otevření vrat a nejsnazší manipulace byla kladena velká pozornost modernímu designu vrat. Vysoce kvalitní materiál propůjčuje vaší garáži hodnotný vzhled a barva sekčních vrat v tmavě hnědé barvě se hodí ke každé fasádě. Čtyři okna uvnitř garážových vrat umožňují přirozený dopad světla, aniž by neoprávněné osoby mohly nahlížet dovnitř.

Model
GD2500 black walnut
Číslo artiklu
6210
Stav artiklu
Nový
Rozměr otvoru
2 500 x 2 125 mm
Velikost obložení vrat
2 550 x 2 140 mm
Barva
Tmavě hnědá
Povrch
Dřevěné fládrování
Výška panelů
535 mm
Síla panelů
40 mm
Tlumení
Polyuretan
Materiál vodicích lišt
Ocel, galvanizovaná
Rozměry (DxŠxV)
0 x 0 x 0 cm
Hmotnost
84,3 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
257 x 59 x 17 cm
Hmotnost zásilky
90 kg

Musím si dokoupit nějaké přídavné díly pro smontování garážových vrat?

Ne, kompletní montážní příslušenství je obsaženo v sadě. V našem e-shopu si můžete dokoupit pohon nebo si pořídit rovnou sekční vrata s pohonem.

Hledám garážová vrata s dobrou izolací. Moje současné garážové dveře špatně izolují, což se projevuje zvláště na mých vyšších nákladech. Můžete mi doporučit tento produkt?

Tato sekční vrata sestávají z několika vrstev. Tyto různé vrstvy jsou vybaveny prvotřídním tepelným a zvukovým těsněním. Toto těsnění, jenž se může chlubit mimořádně dlouhou životností, chrání před působením nepříznivého počasí. Díky sekčním vratům budete vždy v teple.

 • Sekční vrata GD2500 black walnut
 • Montážní příslušenství
 • Návod k použití

Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.