(1) Recenze

Položka: EX10061690

|

Model: MSW-MOE-G-2.5

Přívěsný lodní motor - 3 hp

Kč 7,599.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • síla – výkon motoru 2,5 hp pro skvělý pohon člunu
  • efektivita – snadné a rychlé připojení k člunu
  • praktický design – rukojeť se zámkem otočná o 360° 
  • dlouhá doba jízdy – díky objemu nádrže 1,3 l
  • síla – rychlý pohon až 6500 ot/min

POPIS PRODUKTU

Přívěsný lodní motor značky MSW pro vaši loď!

Pokud vlastníte člun a potřebujete nový pohon nebo motor, je pro vás přívěsný lodní motor MSW-MOE-G-2.5 značky MSW ta pravá volba! Absolutní síla, vysoce kvalitní a odolný materiál a dlouhý čas na vodě – přívěsný motor kombinuje všechny výhody bezchybného motoru a také skvěle vypadá!

Absolutní výkon díky přívěsnému motoru!

Čtyřtaktní dvouválcový přívěsný motor má výkon 3 hp nebo 2,2 kW. Rychlost otáček 6500 ot/min a zdvihový objem {{Displacement}} cm zajišťují vysoký výkon a vysokou rychlost. Díky chlazení vzduchem lze přívěsný motor provozovat po dlouhou dobu bez přehřátí.

Objem nádrže 1,3 l se postará o dlouhé potěšení z jízdy. Mezitím lze motor komfortně ovládat jednou rukou. Motor můžete snadno ovládat díky rukojeti se zámkem otočné o 360°. Rukojeť je dlouhá 460 mm a motor se spouští ručně.

Díky plastu a hliníkové slitině je motor pro člun obzvláště kvalitní a odolný. Zároveň se vyznačuje moderním vzhledem a udělá z vašeho člunu poutač pozornosti. Přívěsný motor je chráněn před krádeží bezpečnostním zámkem. Jeho sestavení je navíc skutečně snadné.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

Ben benieuwd hoe ver de acceleradius is van deze motor met een tankinhoud 1,3 en hoeveel decibel geluid dit leuke motortjes produceert. Wellicht is deze of de sterkere uitvoering geschikt voor onze lichte rondvaartbootjes. We horen graag. www.thebluewaters.nl