Nový

Položka: EX10062405

|

Model: MSW-POWER 600A

Powerstation vč. solárního panelu - 4 x USB - Quick Charge 18 W - 1 x USB C - 5 x DC - AC 100–240 V, 200/300 W

Kč 15,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • kompatibilita – 4 porty USB, 1 port USB-C, 5 přípojek DC a 1 AC
  • výkon – kvalitní lithium-iontový akumulátor s kapacitou 220 Wh se nabíjí pomocí napájecí jednotky nebo solárních článků (nejsou součástí dodávky)
  • praktičnost – obsahuje skládací solární panel pro levné a mobilní nabíjení baterií
  • bezpečnost – poskytuje ochranu proti zkratu, nadměrnému proudu nebo napětí, přetížení, přehřátí a nedostatečnému napětí
  • přehled – LCD displej poskytuje přehled o USB, DC a AC výstupech, DC vstupu a stavu nabití baterie

POPIS PRODUKTU

Flexibilní powerstation se solárním panelem a konektory USB, USB-C, DC a AC

Který elektrický spotřebič máte? Powerstation značky MSW má vždy tu správnou přípojku pro nabíjení. Ať už USB, USB-C, stejnosměrný nebo střídavý proud, elektrocentrála spolehlivě dodá vašemu zařízení stejnosměrný nebo střídavý proud prostřednictvím každé přípojky. Výkonný bateriový generátor můžete flexibilně používat při kempování nebo jako nouzový zdroj energie. Pomocí přiloženého solárního panelu můžete nabíjet, ať jste kdekoli. A když je tma, použijte integrovanou LED svítilnu jako zdroj světla nebo baterku.

Na cesty: přenosná elektrocentrála značky MSW

Díky nabíjecí stanici vaše elektrické spotřebiče vždy optimálně připojeny. Tři porty USB můžete používat k běžnému nabíjení zařízení a jeden port USB nabízí funkci rychlého nabíjení s napětím 5–9 V a maximálním výkonem 18 W. Kromě toho jsou k dispozici dva výkonné porty USB-C s výkonem 5, resp. 9 V. Nebo se můžete spolehnout na pět 3,5mm stejnosměrných přípojek, které dodávají maximálně 15 A při napětí 9–12,6 V. Ale také střídavé připojení s napětím 110–240 V a výkonem 200/300 W můžete efektivně využívat kdekoli na světě.

Vysoce kvalitní lithium-iontová baterie s kapacitou 222 Wh vám poskytne potřebnou energii pro vaše zařízení. Nabít ji lze pomocí síťového adaptéru nebo pomocí solárního panelu, a tím dosáhnout 100% nabití baterie. LCD displej vás kdykoli informuje o stavu nabíjení a nabíjecím výkonu výstupů a umožňuje nastavit všechny parametry. Solární panel se skládá ze 4 částí, které můžete ve složeném stavu snadno přenášet. Každá z nich nabízí výkon 30 W (18 V / 1,67 A) a k napájecí stanici nebo jiným zařízením je připojíte prostřednictvím 3 výstupů USB (2 x 5 V, 3 A; 1 x Quick Charge 12 V, 2 A) nebo stejnosměrného výstupu (18 V / 5 A).

Použitá lithium-iontová baterie je bezúdržbová, spolehlivá a šetrná k životnímu prostředí. Používání přenosné elektrocentrály je ještě bezpečnější díky chytrému řízení přetížení a nedostatečného zatížení, které chrání před zkratem, nadproudem a podproudem, přepětím a podpětím, jakož i před přetížením a přehřátím jednotky.

TECHNICKÉ DETAILY