Položka: EX10062352

|

Model: MSW-AVR DG750 EURO5

Dieselová elektrocentrála - 5 000 W - 12,5 l - 230/400 V - přenosná - AVR - Euro 5

Kč 27,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • výkon – s maximálním výkonem 5 000 W nebo 5,75 kVA
  • mobilita – rukojeť a kolečka pro snadný transport
  • flexibilita – prostřednictvím tří zásuvek s 230/400 V AC a 12 V DC můžete napájet několik zařízení současně
  • dlouhá životnost – vysoce kvalitní materiály a robustní zpracování
  • bezpečnost – díky účinnému vzduchovému chlazení, ochraně proti přetížení a třídě ochrany IP23

POPIS PRODUKTU

Dieselová elektrocentrála s maximálním výkonem 5,75 kVA

Najednou zhasla světla. Co teď? Když vypadne proud a vše se zastaví, dieselová elektrocentrála značky MSW vnese světlo do tmy. Naftový generátor dodá nezbytnou elektřinu. O to se stará výkonný 4taktní dieselový motor. Postavte se nouzovým situacím čelem a vybavte svou dílnu nebo dům naftovou elektrocentrálou.

Vysoký výkon při nízké spotřebě: váš agregát na elektřinu značky MSW

Dieselový generátor spotřebuje na výrobu 1 kW velice málo paliva. Zařízení pracuje s výkonem 5 000 W. Díky třem zásuvkám (230/400 V a 12 V) s ním můžete provozovat několik různých zařízení současně. Díky tomu je zařízení ideální pro nouzové situace doma, v kanceláři, při kempování, na lodi nebo v průmyslovém odvětví.

Naftovou elektrocentrálu zapnete pomocí elektronického startéru. Chcete si údaje o stavu napětí zobrazit kdykoli? Žádný problém. Veškerá nastavení můžete během provozu vyčíst z displeje - samozřejmě v reálném čase. Přístroj pracuje při hlasitosti 94 dB.

Elektrocentrála je bezpečně zkonstruovaná a prvotřídně zpracovaná. Účinné chlazení vzduchem chrání motor před přehřátím. Ochrana proti přetížení zabraňuje poškození motoru v případě přehřátí.

Potřebujete elektřinu pro stavební projekty bez možnosti připojení k síti? Pak je záložní generátor dobrým řešením. Ať už stavíte potrubí nebo provádíte svářečské práce, díky praktickým rukojetím a kolečkům můžete kompaktní zařízení snadno přemístit na požadované místo. Velká nádrž zajišťuje dlouhou dodávku energie i při velkém zatížení. Spolehněte se na svou nouzovou dieselovou elektrocentrálu značky MSW při řadě náročných úkonů.

TECHNICKÉ DETAILY