Položka: EX10061176

|

Model: MSW-PN-100

Děrovačka trubek - Ø 51 mm - 0 až 60°

Kč 1,899.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • možnost nastavení – úhel vrtání nastavitelný mezi 0 a 60°
  • stabilita – robustní a odolná konstrukce s ocelovým rámem o tloušťce 15 mm
  • univerzální použití – díky adaptéru lze použít děrovky o průměru 12,7 až 15,9 mm
  • kompatibilita – pohon s jakýmkoli komerčně dostupným vrtákem s ½ " připojení
  • snadná montáž – bezproblémové upevnění do svěráku

POPIS PRODUKTU

Děrovačka trubek pro vyřezání otvorů během několika sekund

Děrovačka trubek MSW-PN-100značky MSW, experta na profesionální ruční nářadí, je ideálním nástrojem pro vyřezávání otvorů do trubek. Teprve poté je lze spojit svařováním nebo jinými technikami. Díky tomu je možné vyrábět na míru ocelové rámy nebo na míru vyhotovit zábradlí či klec na kolečkách.

Jednoduché používání a přesné výsledky! Děrovačka trubek značky MSW ze sortimentu potřeb pro řemeslníky

Při děrování jsou výzvou šikmé otvory, do nichž musí příčné trubky přesně zapadnout. Pomocí děrovačky trubek můžete umístit vrtací hlavu pod úhlem mezi 0 a 60 °, aby bylo možné připravit přesné spojení. Za tímto účelem je na zařízení k dispozici snadno čitelná stupnice úhlu v krocích po jednom stupni.

Pro pohodlnou manipulaci stroj disponuje nastavitelnou svěrkou s dvěma osami. Na jednou z nich se bezpečně připevní trubka o průměru 51 mm. Druhá os je vybavena pohyblivým trnem, ke kterému se připojí vrták. Dále se pomocí stupnice nastaví vrtací hlavice v požadovaném úhlu k trubce. Trn je poháněn prostřednictvím připojení ½ " s externím vrtákem. S adaptérem vřetena můžete používat vrtací korunky o průměru od 12,7 do 15,9 mm. Důležité: Vrtačka a děrovky nejsou součástí dodávky!

Děrovačka zaujme stabilní a odolnou ocelovou konstrukcí, kterou podporuje rám o síle 15 mm. Pro instalaci nástroj jednoduše upnete do svěráku. Zpracované trubky mohou být v závislosti na děrovke vyrobeny z oceli, hliníku, mědi nebo mosazi.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY