Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20061689

|

Model: MSW-MOE-G-1.5

B-zboží Přívěsný lodní motor - 1,5 hp

Kč 4,999.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • síla – výkon motoru 1,5 hp pro skvělý pohon člunu
  • efektivita – snadné a rychlé připojení k člunu
  • praktický design – rukojeť se zámkem otočná o 360° 
  • dlouhá doba jízdy – díky objemu nádrže 0,65 l
  • síla – rychlý pohon až 6500 ot/min

POPIS PRODUKTU

Přívěsný lodní motor značky MSW pro vaši loď!

Pokud vlastníte člun a potřebujete nový pohon nebo motor, je pro vás přívěsný lodní motor MSW-MOE-G-1.5 značky MSW ta pravá volba! Absolutní síla, vysoce kvalitní a odolný materiál a dlouhý čas na vodě – přívěsný motor kombinuje všechny výhody bezchybného motoru a také skvěle vypadá!

Absolutní výkon díky přívěsnému motoru!

Čtyřtaktní přívěsný motor má výkon 1,5 hp nebo 1 kW. Rychlost otáček 6500 ot/min a zdvihový objem {{Displacement}} cm zajišťují vysoký výkon a vysokou rychlost. Díky chlazení vzduchem lze přívěsný motor provozovat po dlouhou dobu bez přehřátí.

Objem nádrže 0,65 l se postará o dlouhé potěšení z jízdy. Mezitím lze motor komfortně ovládat jednou rukou. Motor můžete snadno ovládat díky rukojeti se zámkem otočné o 360°. Rukojeť je dlouhá 550 mm a motor se spouští ručně.

Díky plastu a hliníkové slitině je motor pro člun obzvláště kvalitní a odolný. Zároveň se vyznačuje moderním vzhledem a udělá z vašeho člunu poutač pozornosti. Přívěsný motor je chráněn před krádeží bezpečnostním zámkem. Jeho sestavení je navíc skutečně snadné.

TECHNICKÉ DETAILY