Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20060014

|

Model: PROCAT 500

B-zboží Kladkostroj s pojezdem - 500 kg

Kč 7,499.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • Vysoce kvalitní zpracování
  • Elektromotor s výkonem 1.020 W
  • Jednoduchá a rychlá obsluha a montáž
  • S nosností až 500 kg
  • Napínací kladka s hákem

POPIS PRODUKTU

Kladkostroj s pojezdem - 500 kg

Kladkostroj s pojezdem PROCAT 500 společnosti MSW je zvláště vhodný pro použití ve skladech a uzavřených prostorech. Pracuje s 12 m dlouhým ocelovým lanem. Toto lano může být díky speciálnímu zařízení zavěšeno jako dvojité lano. Tím se nosnost zvýší ze 250 kg na 500 kg. Díky vlastnostem produktu, jako je například vysoce kvalitní převodovka a ochrana proti přetížení, je zajištěno, že kladkostroj pracuje spolehlivě po dlouhou dobu. Vynikající je rychlost koleček 10m / min, nebo při použití s dvojitým lanem 5m / min, se kterou kladkostroj PROCAT 500 pracuje. Rychlost zajišťuje, že jakékoli použití lana vždy funguje hladce a rychle.

Kladkostroj PROCAT 500 je namontován na ocelovém nosníku. Ten musí mít průměr 6, 8 - 9, 4 cm a výšku nejméně 11 cm. Ani zatáčky nejsou pro kladkostroj problémem, pokud poloměr zakřivení nepřekročí 1 m. Před koupí tohoto výrobku prosím zohledněte následující informace: Podle platných směrnic Evropské unie je maximální možná tažná kapacita 500 kg.

TECHNICKÉ DETAILY