Objevte náš široký sortiment produktů
další kategorie

1 - 24 ze 1283 produktů

Pro filtr nebyly nalezeny žádné výsledky!
1 z 54

Další informace naleznete v tištěné podobě také v PDF katalogu! Značka MSW Motor Technics nabízí jak výhodné potřeby pro řemeslníky, tak vysoce výkonné průmyslové potřeby pro každou oblast využití. Použité vysoce kvalitní materiály garantují vysokou spolehlivost a dlouhou životnost. Všechny nabízené lanové navijáky jsou během procesu výroby testovány dle vysokých německých standardů a garantují Vám tak vysokou spolehlivost produktu. Osvědčené bezpečnostní techniky jako ochrana proti erozi a integrovaná ochrana proti přetížení, se starají o dlouhodobé, hladké pracovní nasazení zařízení značky MSW Motor Technics a pomáhají zabránit poškození lanového navijáku. Rozhodněte se pro produkty značky MSW Motor Technics a přineste si domů kvalitu!

Produkty značky MSW Motor Technics

Sortiment značky MSW Motor Technics zahrnuje vedle mobilních řešení, jako jsou lanové navijáky na auta a ruční navijáky, také nepohyblivé navijáky, znamé jako kladkostroje s pojezdem, nebo kladkové kočky. Ty můžete nainstalovat jednoduchou montáží za pomocí svěráku na tyči, nebo kladkostroji. Produkty z různých oblastí využití, které jsou k dispzici, jsou k lehkému rozlišení rozděleny na nautickou a offroadovou oblast. Protože se lanové navijáky podobají svou funkcí kladkostroji, je třeba dbát při koncepci na rychlost válcování a nejvyšší možný tažný výkon, aby se uživatelům co nejvíce zkrátila nadměrná doba čekání. Všechny lanové navijáky značky MSW Motor Technics se orientují na využití uživatelů a kombinují proto stabilitu, vysoký výkon, moderní design a ergonomické zacházení, čímž vzniká praktický balíček za nepřekonatelně nízkou cenu. Značka MSW Motor Technics nabízí velmi výkonné lanové navijáky, kladkostroje, bourací kladiva, vrtací kladiva, brusky a garážová vrata pro různé oblasti využití za nízké ceny. Pro tyto druhy zařízení hraje důležitou a rozhodující roli proces motorizace. Pod pojmem „motorizace“ se rozumí použití motorové síly u všech procesů za použití pohonu.

MSW Motor Technics má nejvyšší úroveň motorizace!

Expondo a MSW si dělí své záliby na prvotřídní a znamenité elektrické nástroje! V uplynulých letech pracoval mladý tým proto, aby vyprodukoval ty nejlepší a technicky nejpokrokovější produkty. Značka MSW byla schopná upevnit svou pozici v branži a svým zákazníků kontinuálně dodat vysoce kvalitní zařízení. Cíl, díky poctivé a pořádné práci vyrobit spolehlivé produkty s dlouhou životností, se podniku podařil. Úspěch značky MSW Motor Technics se zakládá na dvou hnacích motorech: inovaci a kvalitě! Proto se skrývá u značky MSW za každým zařizením vysoký výkon. MSW se vyznačuje nejen skvělými produkty, ale také výraznou blízkostí ke svým zákazníkům. Cílem značky MSW Motor Technics je začlenit své zákazníky, díky jejich připomínkám a přáním, do výroby produktů. Profesionálně vyškolený tým nabízí flexibilitu, kvalitu a rychlost ve všech svých úkonech. Celkový rozsah zařízení značky MSW se orientuje na využití zákazníkem. MSW proto kombinuje stabilitu, vysoký výkon, moderní design a ergonomické zacházení, z čehož vzniká celkový vyrovnaný balíček za nepřekonatelně nízkou cenu! Spolehlivý a ve vysoké kvalitě – to je MSW! Také Vám doporučujeme podívat se našeho katalogu!MSW