Objevte náš široký sortiment produktů
další kategorie

1 - 24 ze 39 produktů

Pro filtr nebyly nalezeny žádné výsledky!
1 z 2

Kern

Je jedno, jestli se jedná o vážení tunových nákladů na jeřábu, nebo nejvyšší přesnost u určení vah - obchod s váhami značky Kern u společnosti expondo má pro Vás připravená optimální zařízení na každý požadavek!  Kern se tak řadí do výběru vynikajících značek společnosti expondo! Stejně jako odborná konstrukce ekologických svářeček značky Stamos ECO, přesvědčí také váhy značky Kern nejlepším designem a jednoduchou manipulací. Přesvědčte se naší nabídkou!

Váhy pro každou příležitost

Určování váhy patří neodmyslitelně k průmyslu a obchodu: u vážení balíčků nebo velkých tunových dodávek jsou vyžadována profesionální řešení, pokud se jedná o výběr správné váhy. Zde vstupuje do hry kvalitní značka Kern! Jsou pro Vás připraveny četné váhy, které Vám poskytnou pro každou úlohu perfektní kombinaci designu a funkcí. Jeden z mnoha příkladů jsou můstkové váhy značky Kern: velký LCD displej s podsvícením Vám ulehčí odečítání hodnot a zjednodužší proces vážení. K tomu je přítomna pro značku Kern typická flexibilita: tak disponují můstkové váhy navíc programem pro vážení zvířat, takže se dá produkt využít i u zvěrolékaře. Mezi další funkce patří  sčítání hodnot a integrovaný justovací program. Můstkové váhy jsou jen jedním z mnoha pomocných produktů, které pro Vás obchod společnosti expondo v oblasti průmyslových potřeb připravil. Vysokou kvalitu můžete samozřejmě očekávat jak u našich vah, tak u našich tavících pecí nebo počítaček bankovek. Také zde Vám nabízíme optimální vybavení na požadavky pro běžné pracovní dny. Zda Kern, nebo jiné značky - u společnosti expondo obdržíte vždy vhodný produkt pro Váš podnik!

Rozmanitost u značky Kern!

Samozřejmě nejsou můstkové váhy jedinou možností k určení váhy, které Vám značka Kern díky svému vynikajícímu výběru nabízí. Pokud hledáte více preciznosti, doporučujeme Vám přesné váhy značky Kern! Ty Vám nabízejí přesnost od  0,01 g a hodí se tím pro přesné měření nejjemnějších materiálů. Tím se jako místo využití nabízejí např. laboratoře. V tomto případě Vám také můžeme doporučit ultrazvukovou čističku značky Ulsonix, s níž můžete perfektně vyčistit objekty, které mají ty nejvyšší hygienické nároky. U vážení nákladů na jeřáb samozřejmě nejde tolik o přesnost, jako o bezpečnost a nejvyšší možnou kapacitu váhy. Také v tomto případě má pro Vás značka Kern v nabídce řešení. Závěsná váha Vám nabízí nejen maximální náklad až do 5 tun, ale i kvalitně zpracovaný bezpečnostní zámek, kterým je možné plně otočit. K tomu jsou k dispozici praktické funkce jako bezdrátové dálkové ovládání a druhý ukazatel na zadní straně zařízení. Tak zajistíte ve Vaší firmě komfortní a především lehkou práci s váhami na jeřábu. V neposlední řadě patří do sortimentu značky Kern také  užitečné obchodní váhy. Tím získáte spolehlivého partnera v běžném obchodě.