Zboží z druhé ruky Řezačka elektrická - 150 W

Číslo položky: EX20090010 / Model: HT-HOWSON-18BE

Zboží z druhé ruky Řezačka elektrická - 150 W

 • Číslo položky: EX20090010
 • Model: HT-HOWSON-18BE
 • V sortimentu od roku: 2018
 
 
 
Původní cena: 6555,00 Kč Ušetříte: 1311,00 Kč 5244,00 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Zboží z druhé ruky

V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Sleva: 20%

Řezačka elektrická - 150 W

Se stojanovou řezačkou HT-HOWSON-18BE od Hillvert jste skvěle připraveni pro příští zahradní sezónu. S její pomocí můžete snadno rozdrtit listí i malé větvičky tak, že se vše vejde na kompost nebo do vlastní Bio-popelnice. Dále je možné s ní zpracovat nejrůznější byliny jako např. oregáno, bazalku, mátu, levanduli, koriandr, petržel. Řezačka dokáže vše rozřezat na malé kousky, které se dále snadněji zpracovávají, například při výrobě bylinných olejů nebo aromaterapeutických vonných sáčků. Zařízení je možno použít i pro separaci např. lesního ovoce, pupenů apod., které je potřeba oddělit od stonků.

Výkonná řezačka od Hillvert, pro Vaše zahradní práce

 

Silný a bezúdržbový 150 W elektromotor umožňuje rychle rozřezat či rozmělnit i větší objemu zelené hmoty v poměrně krátkém čase. Otvor o průmeru 46 cm (18 palců) umožňuje průchod i většího množství materiálu a tím i vysokou efektivitu práce. Tím vyřešíte rozmělnění větviček, stonků nebo i celých rostlin, nebo i separaci např. lesního ovoce, pupenů ve velmi krátkém čase.

 

Zařízení je vybaveno třemi rovnými noži umístěným pod sítem, kterými řezačka spolehlivě zpracuje veškerou zelenou hmotu tam, kde je potřeba. Tato profesionální řezačka splní Vaše požadavky v širokém rozsahu, např. jemné rozřezání lístků, čistý řez bez poničení jednotlivých částí rostlin, čisté oddělení květů od stonku.

 

Máte volbu mezi třemi rychlostmi pracovních otáček, které lze snadno nastavit na otočném ovladači. Podle druhu rostlin nastavíte počet otáček od 1.200 do 1.400 ot./min. Tím můžete zařízení použít jak pro oddělení květů od stonků, tak i pro rozmělnění stonků či větviček. Z bezpečnostních důvodů je řezačka opatřena víkem, které je opatřeno rukojetí.

 

Nad řezacími noži, jsou na oddělovacím sítu čtyři různé separační zóny, které mají děrování 5 až 8 mm. To vám umožní vhodně zpracovat různé druhy lístků, rostlin, bylin, květů nebo i pupenů. Pro výsledný ideální řez lze výšku jednotlivých nožů variabilně nastavit od 6 do 20 mm.

 

Řezačku Hillvert můžete použít přesně tam, kde je potřeba, je rychle rozebiratelná i sestavitelná, což usnadňuje přepravu. To můžete využít hlavně při práci venku. Opláštění je vyrobeno z práškově lakovaného ocelového plechu, uvedený materiál je nejen odolný vůči povětrnostním vlivům, ale také velmi robustní a zároveň poskytuje ochranu před poškozením během přepravy.

 

Vyjímatelný vak je vyroben z kompaktní síťoviny a je ideálně vhodný pro zpracovanou zelenou hmotu. Nic z něj nevypadne. Po práci může být vak snadno a rychle očištěn. Pokud síťový vak již dále nepotřebujete používat, je možno jej složit a tím zmenšit prostor pro uskladnění.

Highlights

 • výkonný, bezúdržbový 150 W motor
 • precizní a efektivní vybavení se 3 řezacími noži
 • řeznou rychlost nastavitelnou 3-stupňovou regulací počtu otáček do 1.400 ot./min
 • 4 separační zóny na sítu s děrováním až do 8 mm
 • snadná přeprava, rychle rozebiratelný i sestavitelný
 • vyjímatelný vak ze síťoviny, jednoduše složitelný

Přednosti

Model
HT-HOWSON-18BE
Číslo artiklu
10090010
Stav artiklu
Nový
Materiál pláště/krytu
práškově lakovaná ocel
Materiál nožů
ocel
Napětí / Frekvence
230 V / 50 Hz
Výkon
150 W
Počet otáček
1.200, 1.300, 1.400ot./min
Druh nožů
rovné
Počet nožů
3
Nože vyjímatelné
ano
Průměr nádoby
460 mm (18 palců)
Pohon
elektrický
Mezera mezi noži a sítem, nastavitelná
6 až 20 mm
Hladina akustického výkonu
68 dB
Rozměry (D x Š x V)
51 x 51 x 69 cm
Váha
11,9 kg
Rozměry zásilky (D x Š x V)
51 x 49 x 25 cm
Hmotnost zásilky
13,9 kg
 • Rám řezačky
 • Řezačka a nože
 • Vak ze sítoviny
 • Přívodní elektrický kabel
 • Návod k použití

Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.