Nový

Položka: EX10090645

|

Model: HT-YS-600

Odstraňovač plevele - 3000 W - 2790 ot/min - 68 cm - EU 5

Kč 20,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • intuitivní ovládání – snadná obsluha pomocí dlouhé rukojeti
  • všestranné využití – odklízí odpadky, nečistoty, lehký sníh a odstraňuje mech a divoký plevel
  • výkon – kartáčová hlava s 12 plastovými kartáči a 6 ocelovými kartáči se otáčí rychlostí 2790 ot/min
  • šetrnost k životnímu prostředí – odstraňuje plevel bez použití chemikálií
  • obratnost – díky 14" velkým kolům s kuličkovými ložisky
  • bezpečnost – speciální ochranný kryt splňuje normu CE a umožňuje bezpečný provoz

POPIS PRODUKTU

Výkonný odstraňovač plevele s působivými 2790 ot/min

Sbohem pleveli - zcela bez chemie. Zbavte se mechu a nečistot pomocí manévrovatelného odstraňovače plevele od společnosti hillvert. Kartáčová hlava benzínového stroje se otáčí rychlostí 2790 ot/min a usnadňuje vám čištění zpevněných příjezdových cest a chodníků. Stačí spustit pomocí lanka a pohodlně jej vést jako sekačku na trávu.

Svoboda pohybu s motorovým koštětem značky hillvert

Odplevelovač je díky 350mm kolům s kuličkovými ložisky obzvláště obratný. Devět výkonných svazků kartáčů na motorovém koštěti spolehlivě odstraní ze spár mech, divoký plevel i mladou trávu. Za tímto účelem veďte stroj klidně před sebou. Elektrický kartáč na spáry odstraní z chodníků také lehký sníh, smetí a nečistoty. Kartáč je velmi robustní a odolný. Pokud se štětiny opotřebením zkracují, snižte mírně hlavu kartáče. Tak se všechny štětiny opět dotýkají země a spolehlivě čistí chodník.

Výkonný odstraňovač plevele se zdvihovým objemem 173 cm³ je uživatelsky velmi přívětivý, takže si na jeho obsluhu rychle zvyknete. Jednotka se ovládá ručně. Rukojeť dlouhá 96 cm je vyrobena z robustního nylonu a pohodlně padne do ruky. Pracujete také ve vzpřímené poloze, což snižuje zátěž ramen a zad.

Motorový odstraňovač plevele má vysoce kvalitní povrchovou úpravu a umožňuje bezpečnou práci. Plastový kryt chrání motor a zabraňuje jeho poškození odletujícími částečkami nečistot. Motor je navíc chlazený vzduchem, aby se nepřehříval.

TECHNICKÉ DETAILY