Položka: EX10090384

|

Model: HT-BC-800

Motorová kosa benzínová + vyžínač - zadní přenosná

Kč 4,699.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • Efektivní - s ocelovým ostřím se třemi zuby a vysokým výkonem
  • mobilní - díky pohonu pomocí dvoutaktního jednoválcového motoru a {{objem_palivové_nádrži_1525_teploty}}-l-nádrži pracuje bez kabelů nezávisle na připojení k elektrické síti.
  • výkonný - s {{max_power}} kW a objemem {{displacement1}} cm³ až do 7500. ot/min (otáčky motoru)
  • ergonomický - ramenní popruh, P-rukojeť a nízká hmotnost pro snadnou práci
  • úsporný - pouze 790 g/kWh spotřeba paliva dlouhý pracovní cyklus na jedno naplnění nádrže

POPIS PRODUKTU

Šetrný k zádům a mobilní: benzínový křovinořez od společnosti hillvert!

Výkonný a úsporný benzínový křovinořez snadno poseká zelené plochy, kam se standardním sekačkám nedaří nebo kam ani nedosáhnou. Díky pohodlnému nosnému popruhu, praktickému P-rukojeti a nízké hmotnosti můžete křovinořez snadno a přesně vést po nerovném terénu a v úzkých místech. Benzínový pohon umožňuje použití nezávisle na zdrojích napájení a nepříjemných prodlužovacích kabelech. Díky snadné manipulaci, vysokému výkonu a působivé životnosti usnadňuje křovinořez profesionální práci při úpravě krajiny a zahrady i péči o vlastní pozemek.

Úsporný benzínový křovinořez od společnosti hillvert garden supplies

Dvoutaktní motor benzinového křovinořezu má zdvihový objem {{výtlak1}} cm³ a výkon {{max_power}} kW. Spotřeba 790 g/kWh je přitom mimořádně úsporná a při pouhém jednom naplnění nádrže 0,9 l umožňuje nepřetržitou práci s benzínovou strunovou sekačkou po dlouhou dobu.

Pro snadné ovládání nabízí křovinořez kromě vypínače a plynové páky na rukojeti také funkci snadného spuštění. Přístroj je tak připraven k provozu během několika sekund a bez námahy. Robustní třízubá ocelová čepel o délce 8 mm zaručuje efektivní výsledky.

Benzínová strunová sekačka z řady hillvert handicraft zaujme nejen svým vynikajícím výkonem a snadnou manipulací, ale také robustní konstrukcí: odolné materiály a kvalitní zpracování zaručují bezproblémový provoz přístroje a dlouhou životnost i při náročných úkolech.

TECHNICKÉ DETAILY