Položka: EX10090163

|

Model: HT-FORBES-15000

Drážkovač - výkon 15k - hloubka frézování až 600 mm

Kč 62,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • síla – čtyřtaktní benzínový motor o výkonu 15 koňských sil při 3 600 otáčkách za minutu
  • síla – kopací řetěz s tvrzenými zuby a rychlostí 9,17 m/s
  • možnost nastavení – lze zvolit hloubku výkopu mezi 200 a 600 mm
  • robustnost – stabilní práškově lakována konstrukce z oceli
  • mobilita – kompaktní design, velká kolečka a ergonomická rukojeť umožňují snadnou manipulaci
  • bezpečnost – při silném odporu, například v případě kamenů se zařízení automaticky vypne

POPIS PRODUKTU

Výkonný drážkovač k hloubení výkopů pro kabely nebo odvodňovacích potrubí až do 600 mm

Pokud chcete na zahradě nebo na staveništi kopat rovnoměrné drážky, je pro vás ideální volbou drážkovač HT-FORBES-15000 značky hillvert, odborníka na zahradnictví. Půdní rýhovací fréza je vybavena řetězem a řeznými zuby, které nepřetržitě vytahují zeminu. S drážkovačem zvládnete obratem ruky vyhloubit příkopy pro kabely nebo vodovodní potrubí, které mají být položeny pod zemí.

Půdní rýhovací fréza značky hillvert pro každého zahradníka

S rýhovací frézou získáte šikovné a výkonné zařízení, které je ovládáno čtyřtaktním benzinovým motorem o výkonu 15 HP a hravě přemísťuje zeminu při kopání. Se šířkou rýhy 100 mm a maximální výkopovou hloubkou 600 mm můžete hloubit rýhy rychlostí 60 m/h. V závislosti na terénu a šířce kabelu lze zvolit hloubku ve čtyřech krocích mezi 200 a 600 mm.

Fréza je vybavena řetězem s dlouhou životností, jehož 27 kalených zubů dokáže bez námahy odstranit i utužené vrstvy půdy. Řetěz dosahuje rychlosti do 9,17 m/s. Vytěžená zemina je dopravována vedle výkopové frézy tak, aby vám nebránila při práci. Kromě toho máte zeminu k přikrytí příkopu vždy po ruce. Ochrana proti přetížení chrání zařízení před překážkami, jako jsou velké kameny, které by zařízení mohly blokovat nebo poškodit – v takové situaci se aktivuje funkce automatického vypnutí.

Díky své kompaktní konstrukci a velkým kolečkům je drážkovač mimořádně obratný. Ergonomicky tvarovaná rukojeť umožňuje optimální manipulaci se zařízením. Půdní rýhovač je vyroben z odolné oceli, která je chráněna práškovým nástřikem a je extrémně odolná. Zařízení disponuje 3,6litrovou benzínovou nádrží a 0,6litrovou olejovou nádrží. To umožňuje delší výkopové práce v zemi.

TECHNICKÉ DETAILY