Položka: EX10090437

|

Model: HT-HECTOR-120A

Benzínový drtič na přívěsu - {{motor_power_hp_1521}} PS - 100 mm

Kč 49,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • mobilní - snadná přeprava díky konstrukci na přívěsu se dvěma velkými nafukovacími koly a přívěsnému vozíku.
  • výkonný - 15 benzínový motor s rychlostí řezání 3600. otáček za minutu drtí větve o průměru až 100 mm.
  • Flexibilita - výhozová násypka je nastavitelná a zarovnaná dopředu, velká zásobníková násypka zajišťuje snadné plnění.
  • výdrž - 6,5 l benzínová nádrž umožňuje nepřetržitou práci po dobu 1 h a 15 min.
  • Stabilní - podpůrný prvek zajišťuje bezpečný stojan pro robustní ocelovou konstrukci

POPIS PRODUKTU

Drťte zahradní řízky pomocí benzínového drtiče od hillvert

Chcete upravit keře, živé ploty nebo stromy? Kam ale umístit řízky? hillvert vám s benzínovým drtičem HT-HECTOR-120A nabízí optimální řešení pro vaše zahradnické potřeby a snižuje objem zahradního odpadu o 70 až 80 %. Nasekaný mulč použijte na kompostování nebo na zakrytí záhonů pro dýně, cukety nebo jiné rostliny.

Mobilní zahradní drtič na přívěsu

Díky výkonnému čtyřtaktnímu motoru benzínového zahradního drtiče s výkonem {{motor_power_hp_1521}}. HP můžete prostřednictvím velkého zásobníku drtit i větve a odřezky o průměru až 100 mm. Můžete také rychle a efektivně skartovat listy nebo květinové řízky. Pro pohodlnou pracovní polohu je vyhazovací zásobník umístěn naproti podávacímu zásobníku. Výhoz je nastavitelný, takže můžete rozdrcený material snadno sbírat do pytle nebo trakaře.

Výkonný {{motor_power_hp_1521}} benzínový motor zahradního drtiče aktivujete pomocí kabelu. Nechte se přesvědčit o vyšších hodnotách výkonu s rychlostí řezání 3600. otáček za minutu. Se spotřebou 4,65 l/h se zahradní drtič ukazuje jako mimořádně úsporný. Palivová nádrž pojme celkem 6,5 l, takže s benzínovým drtičem můžete pracovat více než 1 h a 15 min bez přerušení. 

Robustní ocelová konstrukce je mimořádně odolná a robustní, takže skartovačku můžete během sezóny vystavit i velké zátěži. Stejně spolehlivě fungují i čepele z kalené oceli. Pro vaši bezpečnost je skartovač vybaven spínačem start/stop.

Na robustním přívěsu se dvěma velkými, vzduchem plněnými koly můžete profesionální drtič rychle a pohodlně přepravovat pomocí tažného zařízení. Na delší vzdálenosti použijte závěs pro traktor. Na místě určení umístěte zahradní drtič bezpečně na podpěrné prvky.

Tipy:

  • Při drcení používejte ochranu očí a rukavice!
  • Dávejte pozor na výstupní šachtu. Výstupní otvor by měl být volný. Pokud je například sběrný vak plný, může dojít k zaseknutí přístroje!
  • Skartovaný material by neměl přesáhnout průměr {{max_řez_průměr_875_temp}} mm!
  • Nikdy nesahejte do drtiče!
.

TECHNICKÉ DETAILY