Objevte náš široký sortiment produktů
další kategorie

1 - 10 ze 10 produktů

Pro filtr nebyly nalezeny žádné výsledky!

Další informace v tištěné podobě naleznete také v PDF katalogu!!
Značka Goldbrunn Vám nabízí spolehlivé tavící pece a tavící kelímky z grafitu, které můžete u společnosti expondo získat za nepřekonatelně nízkou cenu. Produkty byly vyvinuty a vyrobeny pro profesionální použití, díky své intuitivní obsluze je ale může používat každý. Přitom značka Goldbrunn klade nejvyšší kvalitativní nároky na své produkty. Informace k tavení ušlechtilých kovů kromě jiného naleznete i na našem firemním blogu.. Rozhodněte se ještě dnes pro produkty Goldbrunn a zakupte je ihned zde!
 

Goldbrunn: kvalita za nízkou cenu

Materiály použité značkou Goldbrunn se vyznačují pečlivým zpracováním a vysoce kvalitní výrobou. Značka Goldbrunn se na trhnu etablovala hlavně díkydlouholeté zkušenosti spojené s produkcí inovativních tavících pecí.. Cílem přitom bylo dlouhodobé optimalizování produktů. Proto byly nové produkty během celého procesu výroby bez přerušení přizpůsobovány nejnovějším inovacím a technologiím na trhu. S tavícími pecemi může v závislosti na modelu každý tavit rozdílné množství zlata, stříbra nebo mědi a ty pak odlít do nové formy. Zařízení přesvědčí dlouhou životností a ergonomickým zacházením, což je také důvodem, proč uživatele práce s produkty značky Goldbrunn tolik baví. Při výrobě tavících pecí kladla značka Goldbrunn důraz na kompletní automatizování tavení kovů. Nejen, že se tím zjednodušily pracovní procesy uživatelů, ale byly také optimalizovány. Protože naše tavící pece potřebují malou obsluhu a kontrolu, budete mít volné ruce na další práci během tavení. Dobu práce můžete tedy optimálně využít a spojit efektivitu s automatizovnou kontrolou. Při úsilí o nejvyšší kvalitu za malou cenu byl také kladen důraz na šetrnost k životnímu prostředí. Značka Goldbrunn garantuje ekologicky šetrnou výrobu za současného použití nejmodernějších technologií.Se značkou Goldbrunn sázíte na jistotu

Na značku Goldbrunn je spoleh nejen při produkci tavících pecí a potřebného příslušenství. Další zálibou této společnosti je výroba MSW Také ty byly koncipovány pro profesionální využití a mohou být použity ve výzkumných ústavech, laboratořích, nebo na univerzitách. Vnitřní prostor se přitom skládá z vysoce kvalitní, eloxované ušlechtilé oceli a je ho možno lehce a rychle vyčistit. Servis není pro značku Goldbrunn žádný cizí pojem! Dlouholetá zkušenost značce Goldbrunn umožní Vám nabídnout absolutní balíček služeb. Existuje přímá komunikační linie s odpovědnými inženýry a produkcí. Tím pádem se není čemu divit, že na všechny otázky obdržíte adekvátní a rychlou odpověď. Všechny produkty značky jsou vyrobeny dle německých standardů kvality a podléhají během procesu výroby neustálé kontrole. V průběhu let tak mohl vzniknout vysoce kvalitní produkt, který je dnes četně využíván. Naše tavící pece a vakuové sušárny vakuových sušáren, nabízí optimální směsici dlouholeté zkušenosti, aktuální techniky, know-how našich pracovníků a vysoké kvality použitých materiálů. Porozhlédněte se ještě dnes u společnosti expondo a zajistěte si tavící pec značky Goldbrunn!

Kromě toho si doporučujeme prohlédnout náš kataog! MSW