Garanční podmínky

Vedle Vašich zákonných práv z vad Vám poskytujeme 3 letou záruku na nové zboží značek Goldbrunn, MSW Motor Technics, Physa, Royal Catering, StaMony, Stamos Soldering, Stamos Welding, Steinberg Systems, Ulsonix a Welbach, kterého se týká slib garance. Lhůta pro spočítání trvání garance začíná datem na faktuře. Naše garance je prostorově rozšířena na Evropu. Pokud se během této doby na Vašem zboží vyskytnou vady na materiálu, nebo výrobní vady, poskytujeme Vám v rámci záruky jedno z následujícíh plnění:

 • bezplatné dodání vhodného náhradního dílu nebo
 • bezplatná oprava zboží
 • bezplatná výměna produktu za produkt stejné hodnoty (v případě nutnosti také následující model , pokud již původní produkt není k dispozici).

 

Další nároky ze záruky neexistují. Obzvláště neexistují žádné nároky na náhradu škod a to především na náhradu škod následných.

 

V případě garančního případu se prosím obraťte na nás, jakožto na poskytovatele garance:

expondo GmbH
Köpenicker Str. 54
10179 Berlin
Německo / Germany

E-Mail: servis@expondo.cz
Tel.: 234 093 825


Zboží je třeba zaslat na:

expondo GmbH - c/o Plischka Int. Spedition GmbH
Müllroser Chaussee 76d
15236 Frankfurt (Oder)
Německo / Germany

Záruka se vztahuje na všechny stavební díly, které se nacházejí v zařízení. Nevztahuje se na pouzdro/povrch zařízení a jeho vnější komponenty a spojovací části. Netýká se ani dodaného příslušenství, které se nepoužívá uvntiř zařízení. K tomu jsou nároky na záruku vyjmuty u dílů náchylných na opotřebení a u škod způsobených nevhodným zacházením, nezohledněním uživatelské příručky, opravou valstními silami a vlivem prostředí.

Aby mohla být tato garance zohledněna, je předpokladem, že nám-po předchozím kontaktování-umožníte přezkoušení zboží jeho zasláním. Náklady na dopravu do expondo GmbH- c/o Plischka Int. Spedition GmbH, stejně jako odpovědnost za škody způsobené transportem, přebírá zákazník. Náklady na zaslání zpět z expondo GmbH- c/o Plischka Int. Spedition GmbH na udanou doručovací adresu přebíráme my.

 

Upozornění:

Vaše zákonná práva z kupní smlouvy, kterou jste s námi uzavřeli, v žádném případě nebudou z tohoto garančního slibu vyjmuta. Obzvláště případná stávající zákonná garanční práva vůči nám zůstávají z tohoto garančního slibu nedotknuta. Pokud je zakoupená věc chybná, můžete se na nás v každém případě v rámci zákonné záruky obrátit, nezávisle na tom, zda se jedná o garanční případ, nebo je garance požadována.(Platnost od data objednání 24.07.2017)

 

 

 

 • Kontakt
  Phone

  234 093 825
  Po - Pá 10:00 - 16:00 hod.
  Expondo Blog

  Mail

  info@expondo.cz
  Odpovíme Vám obratem
  na Váš dotaz.
 • Platba
  PayPal Direct Mastercard Visa Vorkasse