(2) Recenze

Položka: EX10260182

|

Model: STAR_MCAB_20

Skříň na spisy - 90 x 40 x 185 cm - 2 zásuvky - 2 x skleněné dveře

Kč 7,999.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • zatížitelnost – skříň s maximální nosností 220 kg
  • bezpečnost – čtyři zámky (každá se dvěma pozinkovanými klíči) a trezor
  • viditelnost – skleněné dveře pro přehledné uložení souborů, knih atd.
  • stabilita – konstrukce z 0,6 mm silné a oceli s povrchovou úpravou
  • jednoduchost – bezproblémová montáž díky dodávanému příslušenství a jasnému návodu k použití

POPIS PRODUKTU

Uzamykatelná skříň na spisy s dostatkem úložného prostoru

Uzamykatelná skříň na spisy STAR_MCAB_ 20 značky Fromm & Starck, odborníků na vysoce kvalitní potřeby pro průmysl, přinese do vaší kanceláře nebo dílny dokonalý pořádek. Důležité dokumenty jsou v bezpečí v zásuvkách, v trezoru a za křídlovými dveřmi a obsah je vždy viditelný skrz skleněné dveře. Skříň do kanceláře byla navržena v nenápadné šedé barvě, takže zapadne do jakéhokoli prostředí.

Bezpečná kovová skříň pro váš kancelářský nábytek

Skříň na spisy je bezpečná nejen díky své pevné konstrukci, ale především díky bezpečnostnímu zámku. Osm přiložených klíčů pro čtyři zámky je vyrobených z odolné zinkové slitiny. To znamená, že vaše důležité dokumenty, pracovní materiály a cennosti lze vždy bezpečně uzamknout a ochránit před neoprávněnými osobami.

Kovová skříň je vyrobena z oceli potažené téměř nezničitelnou epoxidovou pryskyřicí. Díky tomu je uzamykatelná skříň vhodná i do drsnějších prostředí, jako je výrobní hala nebo dílna. Skříň je rozložena na čtyřech policích a má maximální nosnost až 220 kg.

Skříňku na dokumenty o šířce 90 cm lze snadno sestavit a smontovat pomocí šroubů podle návodu k použití. Díky výšce 1,85 cm a prostorným zásuvkám poskytuje dostatek úložného prostoru, který jistě přijde vhod v každé kanceláři. Nohy jsou pokryty plastem a chrání podlahu před poškrábáním a jiným poškozením, aniž by přitom došlo ke ztrátě stability.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 2 recenzí

01.06.2023

Sérieux et équipe professionnelle. Je recommande !

01.06.2023

Questo scaffale da ufficio ci piace molto! Ci sembra di qualità e molto robusto. I ripiani interni sono regolabili e quindi sono adattabili per ogni esigenza. Inoltre, essendo di metallo, è magnetico e quindi volendo ci si possono mettere delle calamite. Siamo molto soddisfatti!