Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20260141

|

Model: STAR_SEAT_15

B-zboží Židle - 2dílná sada - až 150 kg - sedák 40 x 38 cm - bílá

Kč 2,499.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • zatížitelná – konstrukce unese hmotnost až 150 kg
  • univerzální – perfektní židle do kavárny, čekárny, kanceláře nebo domů
  • pohodlná – ergonomicky tvarovaná židle se sedákem o rozměrech 40 x 38 cm pro pohodlné sezení
  • snadná údržba – materiály jako plast a dřevo se snadno čistí
  • stylová – elegantní a nadčasový design

POPIS PRODUKTU

Dokonalá židle do restaurace, kavárny kanceláře nebo čekárny

Ať už chcete vybavit restauraci, bistro, kancelář nebo čekárnu: na pohodlné židli STAR_SEAT_15 značky Fromm & Starck, expertů na vysoce kvalitní vybavení kanceláří, se sedí vždy a všude pohodlně. Židle samozřejmě zvýší také útulnost vaší kuchyně nebo balkonu.

Pohodlný sedací nábytek ze sortimentu potřeb pro průmysl značky Fromm & Starck

Bílá návštěvnická židle z odolného plastu má velký a pohodlně tvarovaný sedák o rozměrech 40 x 38 cm. Zádová opěrka má velké vybrání s příčnou vzpěrou, židle jsou proto mimořádně vzduchopropustné. Můžete na nich proto pohodlně sedět i v létě. Každá židle v této 2dílné sadě unese hmotnost až 150 kg a nezavrže ani při maximálním zatížení. Ergonomicky tvarovaná kuchyňská židle s vysokým opěradlem vás zve k delšímu usazení – ať už ve stylové kavárně nebo v odpočívárně.

Stabilní čtyřnohá konstrukce zajišťuje trvalou bezpečnost této plastové židle. Plastové krytky na čtyřech nohách z bukového dřeva chrání podlahovou krytinu a zabraňují nepříjemným škrábancům. Použité materiály, jako je polypropylen a dřevo, jsou nejen velmi robustní a odolné, ale jsou také velmi nenáročné na údržbu. Rozhodněte se ještě dnes pro tuto nadčasově elegantní designovou židli ve 2dílné sadě, a pozdvihněte tak svůj interiér!

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY