Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20260283

|

Model: STAR_SEAT_31

B-zboží Kancelářská židle - opěradlo ze syntetické kůže - černá barva - 100 kg

Kč 3,299.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • pohodlná – absolutní komfort sezení díky pohodlnému materiálu
  • ergonomická – nastavitelná opěradla a dokonale přizpůsobené tvary pro zdravé sezení
  • flexibilní – ideální pro kanceláře nebo home office
  • moderní – elegantní a moderní vzhled díky použitému materiálu
  • praktická – kolečka pro flexibilní a zdravé sezení na pracovišti

POPIS PRODUKTU

Kancelářská židle – 100% pohodlí od výrobce Fromm & Starck!

Trpíte vy a vaše záda při sezení u stolu? Nemůžete při práci najít rozumnou polohu sezení? S kancelářskou židlí  STAR_SEAT_31 značky Fromm & Starck dejte nepohodlnému sezení jednou provždy sbohem! Dokonalé pohodlí a ergonomie sezení spojené v nádherné a vysoce kvalitní kancelářské židli!

Ergonomická a perfektní pro vaše záda - židle k psacímu stolu!

Protože je židle k psacímu stolu vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, je velmi prospěšná pro zdravé sezení! Opěradlo i sedák jsou vyrobeny z elastického materiálu, který se při sezení optimálně přizpůsobí tvaru vašeho těla. Mírně prohnuté opěradlo podpírá bederní část zad, a předchází tak bolestem. Pneumatický zdvih umožňuje ruční nastavení výšky sedáku a zároveň ergonomické polohy sezení. Díky otočné kancelářské židli už nebude sezení po dlouhé hodiny žádný problém!

S maximálním zatížením 100 odpovídá otočná židle průmyslovému standardu. 5 kovových nohou s kolečky propůjčují židli dostatečnou stabilitu a zároveň s ní lze snadno manipulovat. Vzhledem ke kolečkům není pro tuto kancelářskou židli žádný problém ani transport, ani flexibilní způsob sezení.

Díky použitým materiálům a černé barvě vyniká židle k psacímu stolu moderním a zároveň klasickým designem. Elegantní vzhled je střídmý a přizpůsobí se dokonale jakémukoli prostředí, bez ohledu na to, zda se jedná o otevřenou kancelář nebo home office.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY