Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20260170

|

Model: STAR_CON_107

B-zboží Čalouněná židle - do 180 kg - sedací plocha 49 x 53 cm - černá

Kč 2,599.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • nosnost – stabilní konstrukce unese až 180 kg
  • univerzální použití – perfektní židle pro hotelový salónek, kancelář, čekárnu nebo domácnost
  • komfort – ergonomicky tvarovaná židle o rozměrech 49 x 53 cm, polstrované sedadlo
  • odolnost – čalounění o tloušťce 8 cm s odolným sametovým potahem
  • stylovost – elegantní a nadčasový design v černé barvě se zaobleným tvarem a pohodlným látkovým potahem

POPIS PRODUKTU

Perfektní čalouněná židle pro kavárny, kanceláře nebo čekárny

Ať už chcete vybavit hotelový salónek, bistro, kancelář, čekárnu nebo konferenční místnost, pohodlná čalouněná židle STAR_CON_ 107 od společnosti Fromm & Starck, která se specializuje na vysoce kvalitní kancelářské vybavení, je zárukou dokonalého pohodlí. Vy a vaše rodina si samozřejmě můžete udělat pohodlí i v obývacím pokoji.

Pohodlný nábytek ze sortimentu potřeb pro hotel značky Fromm & Starck

Černá konferenční židle má sedadlo o rozměrech 49 x 53 cm. Opěradlo, loketní opěrka a sedadlo jsou čalouněné 8 cm silnou, příjemně měkkou pěnou. Potah z odolného a příjemného sametu, zaoblený tvar a spojení opěradla s područkami dodávají čalouněné židli elegantní vzhled. Sedadlo a hluboké područky zajišťují maximální komfort. Židle unese až 180 kg. Ergonomicky tvarovaná designová židle s 32 cm vysokým opěradlem vás zve k příjemnému posezení – ať už v kavárně nebo v odpočinkové místnosti.

Se čtyřmi pevnými nohami z masivního kaučukového dřeva zajišťuje židle vždy bezpečnost a stabilitu. Plastové krytky pod nohama chrání podlahu a zabraňují nepříjemným škrábancům. Použité materiály se vyznačují dlouhou životností a jsou nejen zvlášť odolné, ale také snadno udržovatelné. Rozhodněte se ještě dnes pro tuto nadčasově elegantní čalouněnou židli a vylepšete svůj interiér!

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY