Dávkovače nápojů

Hledáte produkt, s nímž byste mohli prakticky, profesionálně a opticky prezentovat Vaše nápoje? Pak jste u společnosti expondo na té správné adrese. Naše vysoce kvalitní dávkovače nápojů jsou vhodné na různé druhy nápojů a jsou oblíbené především v oblasti profesionální gastronomie. Snadné a praktické použití našich dávkovačů na džusy a nápoje ocení Vaši hosté v bufetech, při podávání snídaní formou švédského stolu a dalších příležitostech. Jednoduché naplnění, veliký objem a snadné dávkování nápojů umožní nekomplikované zaopatření Vašich hostů.Třešničkou na dortu u našich dávkovačů od Royal Catering na nápoje je to, že k tomu ještě skvěle vypadají.

Dávkovač nápojů na studené nápoje

Naše dávkovače nápojů z internetového obchodu společnosti expondo Vás nadchnou mnohostranným využitím a vysokou funkčností za nízkou cenu. Zaručeně i Vy naleznete příležitost, při které dávkovač nápojů využijete. Pořádáte zahradní slavnost a chtěli byste nabídnout Vašim hostům studené nápoje? Potom je dávkovač na nápoje od společnosti Royal Catering s objemem 7 litrů tou správnou volbou. Chtěli byste mít ve Vašem hotelu, nebo restauraci vždy k dispozici vícero druhů nápojů? Potom je pro Vás tím správným řešením dávkovač nápojů se třemi 7 litrovými nádobami z umělé hmoty, díky kterému uspokojíte chutě všech přítomných. Díky provedení z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli se dávkovače nápojů vyjímají všude, kde je umístíte. O to, abyste mohli vlastnit velice kvalitní produkt, který k tomu ještě dobře vypadá, se starají naši vývojáři a designéři ve spolupráci s hoteliéry, kteří vědí, co je v gastronomickém provozu nejdůležitější. Nápoje jsou chlazeny prostřednictvím trubice z ušlechtilé oceli uprostřed zařízení. Jednoduše trubici naplníte ledovými kostkami, nebo tříští a tím vytvoříte ideální teplotu nápojů. Pokud byste měli při výrobě ledu těžkosti, můžete se v našem obchodě porozhlédnout po našich výrobnících, nebo drtičích ledu. Ty Vám umožní jednoduchou, nekomplikovanou a úspornou výrobu ledu. Díky efektivní konstrukci trubice je zabráněno rychlému roztavení ledu, čímž se dávkovač na nápoje výborně hodí i do horkých letních dní.

Vysoká kvalita za nízkou cenu

Při vývoji našich dávkovačů na nápoje jsme dbali na to, abychom Vám nabídli maximální komfort. To se projevuje na rozsáhlé funkčnosti našich dávkovačů nápojů. Jednoduše ovladatelný chladicí systém, který funguje i bez přísunu elektrické energie a stabilní kohoutek pro jednoduché dávkování, nejsou jedinými přednostmi. Díky protiskluzovým nožičkám je u dávkovče zajištěna naprostá stabilita. Kromě toho jsou všechny naše dávkovače vybaveny odkapávačem, díky kterému nebudete mít tekutinu na bufetovém stole, slavnostní tabuli, nebo servírovacím vozíku. Naše dávkovače nápojů renomované značky Royal Catering se řadí k zařízením s nejvyšší kvalitou za skvělou cenu. Nezabýváme se však jenom zásobováním nápojů pro Vaše hosty. Vedle našich dávkovačů na nápoje Vám můžeme nabídnout i dávkovače na cereálie, vodní lázně, nebo chladicí vitríny, které dovedou Váš gastronomický provoz k dokonalosti. Společnost expondo je tu pro Vás a stará se o to, abyste měli pro Váš gastronomický provoz k dispozici vše, co je třeba. Z toho důvodu neustále rozšiřujeme náš sortiment, v němž naleznete vše od napěňovačů mléka až po chladicí stoly. Rozhodněte se ještě dnes pro naše produkty a nadchněte se jejich kvalitou a snadnou obsluhou.