(3) Recenze

Položka: EX10080104

|

Model: BCPM-1200LBB

Kuchyňský robot 1 200 W - 5 L - planetový míchací systém - modrý

Kč 1,799.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • všestranné použití – kuchyňský robot se silným výkonem pro hnětení, míchání a šlehání včetně příslušenství
  • praktický design – velký objem pro efektivní práci díky míse o objemu 5 l
  • silný výkon – 1 200 W poskytuje perfektní výsledky a zajišťuje jednoduché ovládání
  • flexibilita – 6 rychlostních stupňů a planetární míchací systém pro dosažení ideální konzistence
  • nenáročná údržba – díky snadno odnímatelným prvkům

POPIS PRODUKTU

Kuchyňský robot pro tužší těsta i lehoučké delikatesy

Kompaktní kuchyňský robot značky bredeco je mimořádně výkonný a robustní multifunkční zázrak. Je vhodný pro míchání, šlehání a hnětení nejrůznějších složek. Pomocí šlehací metly, hnětacího a míchacího háku se v tomto robotu podaří jak tuhá těsta, jako např. na těstoviny nebo kynuté těsto, tak i nadýchané hmoty, jako jsou například lehké dezerty, sníh z bílků nebo šlehačka.

Všestranné kuchyňské stroje značky bredeco ze sortimentu potřeb pro gastronomii

Kuchyňský robot kombinuje velké množství praktických funkcí v jednom přístroji. Je vhodný pro hnětení, míchání nebo šlehání různých ingrediencí. Nezáleží na tom, jaké pokrmy chcete připravit – tento multifunkční zázrak vždy zajistí rychlou a přesnou přípravu a čisté pracoviště!

Díky výkonu 1 200 wattů a šesti rychlostním stupňům si tento přístroj poradí i s nejobtížnějšími surovinami a úkoly během chvilky. To je zajištěno mimo jiné pomocí planetového míchacího systému, ve kterém se hák na těsta nebo metla otáčí jak kolem své osy, tak i podél okraje mísy. Díky protichůdným pohybům se všechny ingredience spolehlivě zaženou do středu a žádné přísady nezůstanou na kraji mísy, čímž se vytvoří homogenní hmota.

Díky pevné a robustní konstrukci a nerozbitným, vysoce kvalitním materiálům je tento multifunkční pomocník velmi trvanlivý a vhodný i pro dlouhodobé použití. Kuchyňský robot zároveň zaujme snadným čištěním. Intuitivně ovladatelný odblokovací mechanismus usnadňuje vyjímání nádoby a příslušenství, které následně můžete vyčistit či vyměnit za jiné.

Také ve všech ostatních oblastech lze spotřebič snadno ovládat. Rychlost lze nastavit samostatně pro každý recept. Otvor ve víku poskytuje čistý způsob přidávání ingrediencí. Díky rozsáhlému příslušenství je kuchyňský robot vhodný pro každou kulinářskou výzvu. Součástí dodávky jsou kromě velké mísy hnětací hák, míchací hák a metla na šlehání .

Kuchyňský robot má navzdory kompaktní velikosti veliký objem. Mísa pojme 5 litrů. Velký objem umožňuje připravit i více porcí najednou, což činí tento všestranný stroj ideálním pomocníkem v kuchyni každého vášnivého amatérského kuchaře nebo velkých rodin.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 3 recenzí

01.06.2023

Sehr empfehlenswert erfüllt alle Ansprüche

01.06.2023

Kiva kone ja jaksaa vaivata taikinan hyvin. Tosin kone nousee turhan herkästi "auki"asentoon mutta onneksi pysähtyy. Lähetyksen perille saamisessa oli ongelmia koska vastaanottajan puhelinnumero puuttui lähetyksen päältä.

01.06.2023

Mycket nöjd, men hade önskat en bruksanvisning på svenska