Objevte náš široký sortiment produktů
další kategorie

1 - 24 ze 426 produktů

Pro filtr nebyly nalezeny žádné výsledky!
1 z 18

Potřebujete ještě do Vašeho gastronomického podniku elektrickou fitézu, aby byly hranolky osmažené včas? Potom jste zde správně! Potřeby pro gastronomii značky Bartscher za nízké ceny naleznete u nás! Vysoce výkonná zařízení přesvědčí a jsou díky své intuitivní a jednoduché obsluze určená i pro soukromé potřeby. Díky výhradnému použití nejnovějších a vysoce kvalitních technologií Vám Bartscher garantuje špičkovou kvalitu – a to za nízkou cenu! Rozhodněte se nyní pro produkt z ušlechtilé oceli značky Bartscher, z obchodu společnosti Expondo.

Bartscher pro profesionální použití v gastronomii

Volbou značky Bartscher vsázíte na jistotu. Bez kudrlinek a zároveň s odpovídajícím designem, prezentuje výrobce zařízení v oblasti gastronomie svou pestrou produktovou paletu, k níž patří kromě jiného také hotdogovače a zásobníky horkých nápojů . Prvně jmenované mají povrch z ušlechtilé oceli a skleněný válec a disponují, jako všechny produkty značky Bartscher, plně automatickou kontrolou stálosti teploty a termostatem do 100°C, takže si nemusíte dělat starosti, že nebudete mít úspěch.

Další velkou předností zařízení z ušlechtilé oceli je jednoduché a rychlé čištění. Pro odstranění nejodolnějších nečistot tak stačí běžný čistící prostředek. Uvidíte, že bude Vaše zařízení zářit jako nové a bude Vám sloužit dlouhou dobu.

Také u skleněných nádob na klobásy je alfou a omegou robustnost. Za to je odpovědný speciální proces kalení, jemuž bylo sklo předtím podrobeno. Také to se dá lehce otřít a odpovídá tím vysokým standardům v důležité oblasti hygieny u profesionálů i těch, co mají gastronomii jako koníček.

Objevte novinky v obchodě expondo a podívejte se na naše nepřekonatelné B-zboží s přesvědčivým poměrem mezi cenou a výkonem a lákavými nabídkami, na které jste před tím možná ani nemyseli! Přesvědčte se jednoduše sami!

Bartscher u společnosti expondo pro Vaši kuchyni

Znáte již expondo-Blog? Zde naleznete zajímavá a aktuální témata z oblasti gastronomie, řemesla a průmyslových potřeb. Podívat se vypaltí, už jen proto, abyste si vyzvedli nové recepty a praktické tipy k ulehčení Vaší práce.

Bartscher se etabloval jako poskytovatel produktů pro gastronomii v prémiové kvalitě a specializuje se na techniku z oblasti vaření, chlazení a mytí nádobí a další menší zařízení. V chladných ročních obdobích Vám udělá větší radost palačinkovač než stolní Griddle grilovací deska, kterou ale jistě upotřebíte u prvního jarního grilování. Tím Vám Bartscher nabízí produkty, s nimiž se cítíte báječně po celý rok a které Vám přinášejí radost z práce.

Bartscher je, jako ostatní značky nabízené společností expondo, mistrem ve své oblasti a přesvědčí jak cenou, tak technickými podmínkami. Jako u počítačky bankovek Stamony, tak i u Griddle grilovacích desek, můžete počítat s vysoce kvalitním zpracováním a vysokou funkčností. Nákup u společnosti expondo se s jistotou vyplatí a šetří i Vaši peněženku. Servis, který obdržíte, Vám bude ušitý na míru a bude se vyznačovat vysokou kompetencí a orientací na zákazníka. Rozhodněte se ještě dnes pro gastromodely značky Bartscher a obdarujte tak sebe i svůj podnik.