Položka: EX10310004

|

Model: RO-101S MORION BIG SERVICE

Sada náhradní sada filtrů K2 + K5 + K7M pro reverzní osmózou Aquaphor

Kč 1,699.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • hygienický - filtruje z vody nečistoty jako chlor a těžké kovy
  • čerstvá chuť vody - mineralizuje vodu pro lepší chuť
  • jednoduchý - výměna filtrů pouhým stisknutím tlačítka a krátkým pootočením
  • bezpečný - výměna v krytu zabraňuje kontaktu se škodlivinami
  • vhodnost - pro reverzní osmózu RO-101S

POPIS PRODUKTU

Vodní filtr Aquaphor pro čistou vodu s optimální mineralizací

Vodní filtr RO-101S MORION BIG SERVICE pro reverzní osmózu zajišťuje měkkou, čistou vodu, zbavenou z 99,99 % všech škodlivin. Na základě své vylepšené chuti je voda ideální jako pitná nebo pro přípravu pokrmů a nápojů. Sada sestává ze tří filtrů a je určena pro reverzní osmóz RO-101S MORION.

Filtr pro změkčování vody s přidanou hodnotou pro ochranu zdraví

Filtr K5 je sedimentový filtr vyrobený z polypropylenu. Filtrem je voda mechanicky předfiltrována filtrem a zbavena částic větších 5 µm - stejně jako písku a rzi. Chrání další filtrační stupně zařízení a prodlužuje životnost reverzní osmózy. Filtr s aktivním uhlím K2 byl vyvinut pomocí technologie bloků z uhlíkových vláken. Jemné částice aktivního uhlí z kokosových skořápek v kombinaci s iontoměničovými patentovaného vlákna Aqualen a aktivním iontovým stříbrem spolehlivě odstraňují z vody těžké kovy, chlor, organické látky a částice do 3 µm. Jako poslední fáze procesu zpracování vody zajišťuje filtr Aquaphor K7M mineralizaci a dobrou chuť filtrované vody.

Výměna filtrů je velmi jednoduchá. Filtry vyjmete nebo znovu vložíte stisknutím tlačítka a krátkým pootočením. Filtry se vyměňují přímo v krytu zařízení. Tím se zamezí kontaktu se znečištěními. Pravidelná výměna filtru zajišťuje životnost filtračního systému a trvale vysokou kvalitu vody. Výměna filtru se doporučuje každé čtyři až šest měsíců.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY