Položka: EX10410015

|

Model: APS-14970

Box na led - 530 x 325 x 125 (DxŠxV) mm

Kč 3,899.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • praktický – 530 x 325 x 125 (DxŠxV) mm pro mnoho malých lahví
  • moderní – elegantní a subtilní design
  • stabilní – vysoce kvalitní materiál pro dlouhou životnost
  • bezpečný – odolný proti chladu a vodotěsný
  • izolační – udržuje chlad a chladí po dlouhou dobu

POPIS PRODUKTU

Box na led značky APS pro váš bufet!

Provozujete cateringovou službu, kavárnu nebo chcete uspořádat párty? S boxem na led APS-14970 výrobce APS budete mít vždy dokonale vychlazené nápoje po ruce. A navíc ušlechtile prezentovanou formou! Bez boxu na led se žádný bufet nebo výloha zkrátka neobejde!

Praktická, elegantní a jednoduchá - nádoba na led!

Díky rozměrům 530 x 325 x 125 (DxŠxV) mm pojme nádoba na led velké množství kostek ledu nebo ledu drceného, takže vždy můžete mít dostatek vychlazených lahví a nápojů. Díky izolovaným vnitřním stěnám se chlad koncentruje uvnitř chladiče nápojů. To přináší jednak tu výhodu, že led vydrží déle, a nápoje tak mohou být chlazeny po dlouhou dobu, jednak ale také to, že okolní předměty nejsou chladem ovlivňovány. Kbelík na led je proto ideální pro bufety a lze jej také umístit bezprostředně vedle jídel.

Bedýnka na led z tmavého dřeva s vnitřní obložením z plastu je nejen extrémně odolná, stabilní a snadno se udržuje, ale je navíc moderní. Tmavý, elegantní design působí rezervovaným dojmem a optimálně prezentuje nápoje uložené uvnitř. Vzhled boxu na led se přizpůsobí každému prostředí a bude vítaným lákadlem každého bufetu či každé párty.

TECHNICKÉ DETAILY